13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

13 Şubat Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Erzincan şehir merkezinde bulunan hastane il merkezi ve çevre ilçelerde bulunan vatandaşlara sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehrin tam ortasında bulunan konumu ile hızlı ve kolay şekilde erişilebilir.

Oldukça modern ve yetkin bir kurum olan 13 Şubat hastanesi 2021 yılı itibari ile her türlü tıbbı olanağa sahip olup tüm hastalıkların etkin tanı ve tedavisini yapabilecek bir kurumdur.

Gerekli durumlarda ilçe hastanelerden gelen hastalara da sağlık hizmeti vermekte olan kurum Erzincan il merkezinin tüm sağlık hizmeti ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

13 Şubat Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum tüm devlet hastaneleri gibi bir kamu kuruluşu olduğundan personel ve işçi alımlarını da devlet kanalları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Bu bağlamda hastane ihtiyaçları doğrultusunda sözleşmeli veya kadrolu olarak personel alımı gerçekleştirebilmekte olup sözleşmeli personelin daha sonradan kadroda yer bulma şansı bulunmaktadır. Sözleşmeli personel alımlarında T.C. Anayasası’nın güncel maddesi esas alınır.

Adaylar, 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23’üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş için başvuruda bulunabilmektedir.  Bu başvurular ile ilgili detaylı bilgileri kurumun kendisinden alabilirsiniz.

Kurumun tüm iş ilanları mevcut kamu kanalları olan ilan.gov.tr, resmî gazete veya İŞKUR adreslerinden takip edilebilir. Alımlar belirli bir dönemde yapılmadığından bu kaynakları sık sık inceleyerek şansınızı arttırabilirsiniz.

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları

Kurum bünyesinde alım yapılacak bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Hemşirelik vb. pozisyonlarda sözleşmeli veya kadrolu başvuru fark etmeksizin istenen puan türünden bir sınav sonucuna sahip olmanız gerekmektedir. İstenen puan türleri yayınlanan ilanlarda belirtilmekte olup farklı puan türleri kabul edilmemektedir.

Bu bağlamda bir devlet hastanesinde memur, hemşire vb. pozisyonlarda çalışma hedefi bulunan adayların güncel olarak bir KPSS puanına sahip olmaları oldukça önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*