A&B Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 

A&B Grup’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. A&B Grup bünyesine dahil olup A&B Grup iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. A&B Gruba personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda A&B Grup’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

A&B Grup, ülkemizdeki şirket yönetim hizmetlerinin eksikliğini gidermek amacı ile 2007 yılında kurulmuştur. Sektörde alanında lider kadrosu ile firma yönetim hizmeti sunan A&B Grup, sektöründe birçok ilke imza atarak yaptığı yatırımlar ile güvenlik altyapısını önemli ölçüde arttırmıştır.

Güvenlik, gözlem hizmetleri ve güvenlik eğitim hizmetlerinin yanı sıra temizlik de danışma faaliyetleri de bulunan A&B Grup, ülkemizde iki ilde toplam 1.500 metrekare kapalı alana ek olarak 700 çalışanı ile her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmayı hedefliyor.

A&B Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

A&B Grup İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her geçen gün arttırdığı müşteri profili ile daha çok personele ihtiyaç duyan A&B Grup, bu bağlamda çeşitli kariyer portallarından iş ilanlarını yayımlamaktadır. tr.indeed.com ve eleman.net  adresleri üzerinden iş ilanları yayımlayan A&B Grubun tüm ilanlarını görmek ve kolayca başvuruda bulunmak için yapmanız gerek tek şey kariyer portallarıına giriş yapıp, daha önceden bir üyeliğiniz yok ise yeni bir hesap oluşturmak.

tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik oluşturabilirsiniz. Eleman.net adresi için ise siteye giriş sağladıktan sonra yine sağ üst kısımda bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra açılan pencereden Özgeçmiş Oluştur seçeneğine tıkladıktan sonra kolayca üye olabilirsiniz.

Her iki siteye de üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren biz özgeçmiş oluşturarak siteye yüklemelisiniz. Özgeçmiş yüklemeniz tamamlandıktan sonra A&B Grubun yayımlamış olduğu tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Üyelik işlemleri ile zaman kaybetmeden ilk olarak ilanları incelemek için aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanarak güncel iş ilanlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

A&B Grup İş İlanları

Hizmet verdiği firma sayısını gün geçtikçe arttıran A&B Grup, bu bağlamda sürekli olarak personel ihtiyacı yaşamaktadır. Yayımladığı ilanlar ile bu ihtiyacını karşılayan A&B Grubun güncel tüm iş ilanlarını görüntülemek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir