Adabank Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2023

Adabank Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Adabank 30 Ekim 1984 tarihinde, Uzan Grubu tarafından açılan bir Türk bankasıdır. Bu tarihten 2003’e kadar Uzan Holding sahibi olmuştur. 2004 senesinde ise Uzan Grubuna ait tüm şirketlere, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca el konuşmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ise, 2006 senesinde banka satışını yapmıştır.

Söz konusu satışta finansal kurum 45,1 Türk lirası karşılığında, Kuveytli bir firma olan The International Investor grubuna satılmıştır. Ancak söz konusu grubun alımı, mali yetersizlik sebebiyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından iptal edilmiştir.

Bundan sonra Eylül 2008 kapsamında, satış işlemleri yeniden yapılmıştır. Sinpaş Grubu iştiraklerinden olan Kök Menkul ve Gayrimenkul Yatırım Ticaret A.Ş. 57,1 milyon Amerikan doları teklif verse de, iki yıl ara sonrasında 2010 senesinde, BDDK ihaleye onay sağlamamıştır.

Temmuz 2011 ayında BDDK, banka için yeniden ihaleye çıkmıştır. Remzi Gür ve ortağı G Capital tarafından 75 milyon Amerikan doları teklif verilse de 2 Ekim 2012’de satışa onay verilmemiştir.

Adabank’ın sermaye piyasası faaliyetleri, kendi talepleri kapsamında Sermaye Piyasası Kurulunca 03.07.2023’e dek, geçici şekilde durdurulmuştur.

Adabank Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Adabank Temizlikçi İş İlanları

Adabank sermaye piyasası faaliyetlerini durdurduğu için iş ilanları uzun süredir görülmemektedir. Ancak geçmiş dönemlerde farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirdiği bilinmektedir. Bunların arasında temizlik işleri görevlileri de yer almaktadır.

Bu kapsamda olan personeller, görevli oldukları alanın temizliği, silinmesi ile ilgilenmektedir. Bunun dışında da bir takım görevler mevcuttur.

Bir hata, arıza olduğunda yetkililere bildirilmesi, çöplerin toplanması ve atılması, temizlik malzemelerinin takviye edilmesi, temizlik araç-gereçlerinin bakım, onarım, temizliğinin gerçekleştirilmesi de sorumlulukları içindedir.

Adabank güncel olarak geçici şekilde sermaye piyasası faaliyetlerini durdurmuştur. Geçmiş dönemlerde sık sık satıldığı için güncel ilanlar görülememektedir.

Ancak gelecek tarihlerde banka tekrar faaliyete geçerse personel alımları gerçekleştirebilir. Bu nedenle takip edilmesi önerilir.

Adabank Bank Çaycı Alımı

Günümüzde bankalar çay ocağı personeli alımları da yapmaktadır. Söz konusu personeller, kendilerine belirtilen saatler içerisinde çay, kahve ve diğer meşrubatların hazırlamasını yapmaktadır. Ardından çalışanlara, misafirlere servisini yapmakta, boşaldıkları zaman toplamaktadır.

Ayrıca gereç çay ocağının gerekse içecek hazırlarken kullanılan araç-gereçlerin temizliği de yine bu personeller tarafından yapılmaktadır. Çay ocağı ile alakalı malzemeler bittiğinde, gerekli liste yapılarak yetkili kişiye belirtilmektedir.

Adabank tekrar faaliyete geçtiği dönemde, buna dair personel alımlarını yapabilir. Dolayısıyla çay ocağı personeli olmak istiyorsanız, kontrol etmeniz gerekir. Her iş ilanında olduğu gibi burada da son başvuru günleri vardır.

Eğer bunlar geçerse başvurular kapatılacağı için iş ararken dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir.

Adabank Bank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Adabank, uzun süredir personel ilanları yayınlamamaktadır. Ancak banka aktif olarak faaliyete yeniden başladığında, alımları da gerçekleştirebilir. Bu durumda alım yapılabilecek pozisyonların sayısı oldukça fazladır.

Eğer çay ve temizlik görevlisi de dahil olmak üzere, iş ilanlarını nereden görebileceğinizi merak ediyorsanız bankanın kendi sitesini incelemeniz mümkündür. Böylece duyurular verildiğinde hemen görebilirsiniz.

Ayrıca günümüzde bankalar, kariyer platformları aracılığıyla da iş ilanları verebilmektedir. Dolayısıyla bunları da takip ederseniz, yayınlandığı zaman size uygun seçenekler olup olmadığını görebilirsiniz. Eğer bulunuyorsa, ön başvuru işlemleri son gün geçmeden tamamlanmalıdır.

Böylece özgeçmiş bilgileriniz, bankanın insan kaynakları departmanına iletilecektir. Ardından da görevliler tarafından uygun olup olmadığınız incelenir. Eğer başvurduğunuz pozisyon ile uyumluysa, mülakat için iletişim kurulabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*