Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adana Şehir Hastanesi, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Kamu ve özel sektör iş birliği ile Eylül 2017’de hizmete başlayan hastane 3 yılda 7 Milyona yakın insana hizmet verdi. Adana’nın yanı sıra çevre illerden de çok sayıda hasta kabul eden kurum, bölgenin “sağlık üssü” haline geldi.

Bünyesinde her türlü tıbbı olanağı barındıran hastane 1700 yatak, yaklaşık 600 uzman hekim, 400 asistan, 75 pratisyen, 3 bin 100 hemşire, ebe ve sağlık teknikeri, 3 yıllık süreçte 249 bin 880 ameliyatın da gerçekleştirilmesini sağladı.

Özellikle Covid-19 zamanında çok sayıda insana şifa sağlayan hastane, altyapı, donanım, kalite ve üstün teknik özelliklerine sahip ameliyathaneleri, yoğun bakımlarıyla Kovid-19’luların yanı sıra diğer hastalara da en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adana Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel ihtiyacı bulunan hastanede iş ilanları hastanenin ihtiyaçları doğrultusunda genel olarak İŞKUR üzerinden yayımlanmaktadır. Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılmaktadır.

İŞKUR seçeneğine ek olarak belirli dönemlerde Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kanallar üzerinden de işçi alım ilanları vermektedir.

Bu kaynakları düzenli olarak takip ederek hastane bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Adana şehir hastanesinin resmî web adresinin de takip edilmesi çeşitli iş olanaklarının yakalanmasında yardımcı olabilir.

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları

Hastane bünyesinde kadrolu veya sözleşmeli olarak çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Kurum bünyesinde çalışmak istediğiniz pozisyonların niteliklerini öğrenerek başvuru yapmanız size büyük avantaj sağlayabilir.

Kurum aynı zamanda bir kamu kuruluşu olması sebebi ile belirli pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı gibi bazı isteklerde bulunabilir.

Bu bağlamda ilanları takip ederek, istenen gereklilikleri önceden yerine getirmek işe alım sürecinde büyük avantaj sağlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*