Adel İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Adel İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adel’de çalışmak isteyenlere müjde! Adel iş ilanları, iş başvurusu, Adel personel alımı haberleri yazımızda.

Adel, İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamış bir kırtasiye ürünleri firmasıdır. 1969’dan beri hizmet veren Adel, Faber Castel şirketi ile işbirliği içerisindedir.

Yazım gereçlerinin üretimi esnasında, bu amaç için yetiştirilen ağaçları kullanan Adel, doğa dostu olması ile ön plana çıkmaktadır.

Adel firması, 2013 senesinde Adeland adlı yan markasını oluşturmuş ve çocuklara yönelik yazma ürünleri üretmeye başlamıştır. 

Adel Güncel İş İlanları

Adel, uzun yıllardır hizmet vermekte ve her geçen gün daha da büyümektedir. Bu nedenle firmanın pek çok alanda personel ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Adel firmasının personel ihtiyacının karşılanması için iş ilanları açılmakta ve başvurular kabul edilmektedir. 

Adel güncel iş ilanlarına ulaşmak için internet üzerinde iş ilanı paylaşımı yapan platformlara göz atabilirsiniz. Bu platformlar, pek çok firma gibi Adel’in de iş ilanlarını paylaşarak vatandaşları bilgilendirmektedir.

Ancak bilinmesi gerekir ki, firmanın personel ihtiyacı zaman zaman değişmekte ve iş ilanları da bu doğrultuda farklılaşmaktadır.

Bu nedenle bu firmada çalışmak isteyenlerin sürekli olarak ilanlara göz atması tavsiye edilmektedir. 

Adel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adel firmasına yapılacak başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Adel başvuruları için firmanın resmi web sitesini ya da kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz.

Resmi web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda, “İnsan Kaynakları” sekmesi kullanılmaktadır. 

Adel iş başvurunuzu kariyer.net platformundan yapacaksanız, bu siteye üye olmanız ve sisteme CV’nizi tanımlamanız gerekmektedir. Daha sonra Adel firmasının güncel iş ilanlarından istediğinize tıklayarak “Başvur” butonuna tıklamalısınız. Adel iş başvurularının tamamı, insan kaynakları departmanında çalışan yetkililer tarafından incelenecek ve olumlu bir gelişme olursa sizlere haber verilecektir. 

Adel İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Adel firması, pek çok alanda hizmet verdiği için farklı birimlerde çalışacak personellere ihtiyaç duymaktadır. Alımlar, personel açıklarına göre belirlendiği için zaman zaman farklı birimlerde çalışan alınabilmektedir. Başvuru yapabileceğiniz bazı pozisyonlar şu şekildedir: 

  • Bütçe Raporlama Uzmanı
  • E-ticaret Yöneticisi
  • Pazarlama Yetkilisi
  • Tasarım Mühendisi
  • Kalite Kontrol Uzmanı

Yukarıda yer alan başvuruların hala devam ettiğinden emin olabilmek için kariyer.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*