Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Adidas İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adidas’da çalışmak isteyenlere müjde! Adidas iş ilanları, iş başvurusu, Adidas personel alımı haberleri yazımızda.

Adidas, tüm dünya çapında en sevilen spor markasıdır. Pek çok milli takımın formalarının üretilmesinde rol oynamış olan Adidas, Türkiye’de de aktif olarak hizmet vermektedir.

Adidas, Türkiye mağazalarında hem yönetimde hem de satış alanında çalışmak için personellere ihtiyaç duymaktadır.

Adidas İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adidas İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adidas, başvuruları hem yüz yüze hem de internet üzerinden kabul etmektedir. Yüz yüze başvuru yapmak isteyenler, CV hazırlamalı ve en yakın Adidas şubesinin kasa bölümüne teslim etmelidir.

İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler ise, kariyer.net üzerinden CV gönderimi yapabilmektedir. İstediğiniz yöntemi kullanarak yapacağınız başvurular, Adidas insan kaynakları departmanına iletilecektir.

Yapılacak incelemeler sonucunda yetkililer size geri dönüş sağlayacaktır. İnsan kaynakları geri dönüş süresi 3 gündür. 

Adidas İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Adidas, personel alımları yapacağı zaman açıkta olan pozisyonları duyurmakta ve bu doğrultuda oluşturulan iş ilanlarını kabul etmektedir

. Adidas iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar, personel açığı oluşan departmana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aşağıda yer alan listeye göz atarak başvuru yapabileceğiniz alanlardan bazılarını öğrenebilirsiniz. 

  • Adidas Mağaza Müdürü
  • Adidas Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Adidas Makam Şoförü 
  • Senior Specialist Franchise Sales 
  • Satış Danışmanı 
  • Adidas Receptionist 

Yukarıda belirtilen pozisyonlarda alım yapıldıktan sonra ilanlar kapatılacağı için başvuruda bulunmadan önce kariyer.net üzerinden güncel ilanlara bakmanız tavsiye edilmektedir.

Adidas Güncel İş İlanları

Adidas bünyesinde faaliyet göstermek isteyen bireyler, iş ilanlarını düzenli olarak takip etmeli ve açık pozisyonlar hakkında bilgi almalıdır.

Adidas firması, personellerinin spora ilgili olmasına dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, enerjisini mesai saatleri arasında koruyabilecek, müşteriler ile iyi iletişim kurabilecek bireyler personel alımlarında ön plana çıkmaktadır.

Erkek adaylar, askerliklerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmalıdır. 

Adidas iş başvurusu yapmak isteyenler, ilanları kontrol ederek kendilerine en uygun pozisyonu bulabilmektedir.

Adidas personel alımları, eleman açığı olduğu zamanlarda yapıldığı için her alımda aynı pozisyonların açılmama ihtimali bulunmaktadır. Bu nedenle, Adidas firmasında çalışmak isteyen vatandaşların ilanları her gün kontrol etmesi tavsiye edilmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*