Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Antalya’nın Konyaaltı bölgesinde bulunan hastane toplam dört bloktan oluşup, 67 poliklinik, 109 günübirlik tedavi yatağı ve 741 klinik ve yoğun bakım yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir.

Böbrek, karaciğer, pankreas ve kalp gibi organ nakillerinde ülkemizin en önde gelen merkezlerinden olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, ülkemizde birçok önemli nakil işlemini ilk olarak gerçekleştiren kurumdur.

Antalya’nın yanı sıra Burdur, Isparta illeri ile Muğla ve Mersin’in bazı ilçelerindeki vatandaşlara da sağlık hizmeti vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üniversite hastanesi statüsünde olan kurum, personel alımlarını Akdeniz Üniversitesi personel daire başkanlığı aracılığı ile yapmaktadır. Bu bağlamda üniversitenin duyurular kısmını sık sık takip etmek yararlı olacaktır.

Kurum,  657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre sözleşmeli personel alım ilanlarını da vermektedir.  Bunun için ilk olarak üniversitenin personel sayfasında bulunan Personel Formlarından istenen tüm belgeleri doldurmaları gerekmektedir.

Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla kadroya başvuru yapamayacaktır.

Kurum aynı zamanda 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Bu alımlarla ilgili tüm bilgiler aynı şekilde personel.akdeniz.edu.tr adresinde bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları

Hastane bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için aynı zamanda İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmektedir. Hastane’nin internet sitesinde bulunan Duyurular kısmını takip ederek de aynı şekilde tüm alım ve ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*