Akkuyu Nükleer İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Akkuyu Nükleer’de çalışmak isteyenlere müjde! Akkuyu Nükleer iş ilanları, iş başvurusu, Akkuyu Nükleer personel alımı haberleri yazımızda.

Türkiye ile Rusya arasında yapılan 12 Mayıs 2010 tarihinde imzalanan İşbirliği Anlaşmasının koşulları uyarınca 13 Aralık 2010’da Rus tarafı Akkuyu Nükleer Anonim Şirketi’ni kurmuştur. Türk – Rus ilişkileri tarihindeki en büyük proje olan Akkuyu NGS projesi, Türkiye’nin ilk nükleer santrali olmaktadır.

Dünyad “Yap, İşlet, Sahip Ol” modeli ile inşa edilen ilk proje olan Akkuyu NGS projesi, uzun süreli kontrat kapsamında şirket, santralin tasarımı, yapımı, bakımı, işletmeye alımı vs gibi yükümlülükleri üstlenmiştir. Projenin toplam maliyeti ise 20 milyar ABD doları olmaktadır.

Akkuyu Nükleer İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Akkuyu Nükleer İş İlanları

Pek çok insanın kariyer hedefleri içerisinde yer alan böylesine önemli bir projede yer almak isteyenler için Akkuyu Nükleer, belirli zaman aralıkları içerisinde işe alım ilanları vermektedir. Bu ilanları kendi sitesinde olmak özere çeşitli kariyer sitelerinde de duyuran işletme, internet sitelerinde belirtilen mail adresi üzerinden de CV alımını gerçekleştirmektedir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Satın Alma Uzmanı Mersin Başvur!
Satın Alma Müdürü Mersin Başvur!
Saha Mühendisi Mersin Başvur!
İnsan Kaynakları Uzmanı Mersin Başvur!
Elektrik Mühendisi Mersin Başvur!
Boyahane Şefi Mersin Başvur!
Ndt İnspektörü Mersin Başvur!
Teknik Tercüman İstanbul (Tümü), Ankara Başvur!
Teknik Ofis/Satın Alma Mühendisi İstanbul (Tümü) +2 il daha Başvur!
Bilgi Teknolojileri / IT Uzmanı Mersin Başvur!

Nasıl Başvurulur?

Çeşitli kariyer siteleri üzerinden adaylar iş ilanına başvurabileceği gibi Akkuyu Nükleer  web sitesinde belirtilen mail adresine CV gönderme işlemini gerçekleştirerek de başvuru işlemini gerçekleştirebilmektedir. “Özgeçmiş” başlığı altında gönderdikleri CV’de hangi pozisyon için başvuru yaptıklarını belirtmeleri gerekmektedir. Ayrıca ilanlar Rosaton Devlet Kuruluşu’nun sayfasında da yayınlanmaktadır.

Burada önemli olan husus Akkuyu Nükleer’e başvuru yapacak olan adayların aranan niteliklere sahip olduklarından emin olmalarıdır. Çünkü aranan niteliklere ne kadar çok uygunluk, aday için de o kadar işe alım şansını arttırmaktadır.

Firmanın tüm pozisyonlar için başvuru yapacak adaylardan istedikleri ana kriterler bulunmaktadır. Bunlar, pozisyonun gerekliliklerine uygun olmak, gerekli mesleki yetkinliklere sahip olmak, Rosatom Devler Kurululşu değerlerinin desteklenmesidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Aktif Su Arıtma Sistemleri Baş Uzman – Teknolog
  • Aktif Su Arıtma Operatörü
  • Aktif Su Arıtma Kıdemli Operatörü
  • Aktif Su Arıtma Yönetimi Baş Uzmanı

3 Yorumlar “Akkuyu Nükleer İş İlanları ve İş Başvurusu 2022”

  1. Ehliyet B, SRC 1 ,SRC 3 Şoförlük, iskele inşaat ustasıyım. İşçilik de yaparım.

  2. Sağlık bakanlığı nda röntgen ve ambulans birimlerinde 32 yıl çalıştım.emekli oldum.insan kaynakları yönetimi ve kariyer danışmanlığı yüksek lisans mezunu olup ayrıca iş yeri hemşireliği belgemde mevcuttur.

  3. Mrb ben Mehmet şoför olarak 20 yılık deneyımim var kamyon ve transmikser kullanıyorum tüm belgelerim mevcut iş aramaktayım saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.