Aksandık İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Aksandık İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aksandık iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Amacı Akbank, Aksigorta ve Tekaüt sandığında çalışan kadrolu elemanlarına ve emeklilerine bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine kanunla sağlanan hak ve yararlardan az olmamak üzere sağlık ve emeklilik hizmeti sunmak olan Aksandık, bir vakıf kuruluşu olarak 1955 yılında kurulmuştur.

Ülkemizde bulunan Medeni Kanun, Vakıflar Kanunu ve Sosyal Sigortalar mevzuatı gibi yasalar çerçevesinde hizmet sunmakta olan vakıf, genel olarak  bir sosyal güvenlik kuruluşudur.

Aksandık İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aksandık İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir vakıf olsa da bünyesinde çeşitli meslek gruplarından çalışanların bulunduğu Aksandık,  ihtiyaçları ve amaçları doğrultusunda personel alımları gerçekleştirebilmektedir. İş başvuruları kariyer.net adresi üzerinden yapılmaktadır.

Ülkemizin en sık takip edilen iş bulma sitelerinden bir tanesi olan kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için oldukça basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki eğer daha önceden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak. İkinci adım ise platforma üye olduktan sonra ise güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren ve özenerek hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu profile eklemek.

Siteye üye olmak için ise sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklamanız ve isim, soy isim ve mail adresi gibi basit bilgileri doldurmanız yeterli. Buna ek olarak kariyer.net adresine dilerseniz Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi kullanarak tek bir tıklama ile hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.

Yayında olan iş ilanlarını sitemizden ayrılmaya gerek olmadan aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanarak rahat bir şekilde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsin

Aksandık İş İlanları

Köklü bir vakıf olarak sağlam ve güvenilir bir kariyer fırsatı sunan Aksandık,  asıl amacı sosyal güvenlik sağlamak olan bir vakıf olması sebebiyle sunduğu olanaklar ile ön plana çıkmakta. Bu bağlamda dilerseniz vakfın resmî sitesi aracılığı ile vakıf bünyesinde sahip olacağınız genel haklara ilişkin daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakfın kariyer platformlarında yayımlanan ve yayımlanacak olan tüm iş ilanlarından anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Biyokimya Uzmanı İstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*