Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu 2021 

Allianz Sigorta iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Dünya’nın en büyük sigorta ve finansal yatırım şirketi olan Allianz Almanya’nın Münih şehrinde 1890 yılında kurulmuştur. Uluslararası piyasada faaliyet gösteren Allianz,  aynı zamanda ünlü Titanic gemisinin de sigorta şirketiydi. 70’ten fazla ülkede 150 bini aşkın çalışanı bulunan şirket,  100 milyondan fazla müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Allianz Sigorta Türkiye olarak ise 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü, 4000 acentesi ve 6.700 anlaşmalı kurumu ile Türkiye’nin 81 ilinde 5.5 Milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır.

Ülkemiz sigortacılık sektörüne 1923 yılında giriş yapan şirket 2014 yılında Allianz Sigorta ve Yapı Kredi Sigorta şirketlerinin birleşmesi ile sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor.

Allianz Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu

Allianz Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Almanya’nın önemli şirketlerinden bir tanesi olan Allianz, sahip olduğu uluslararası güç ve kurumsal kimliği sebebiyle ter türlü meslek grubundan adaylar için oldukça güzel bir seçenek. İş başvurularını çeşitli kariyer portallarından ve resmi web sitesi üzerinden kabul eden şirkete kariyer.net ve LinkedIn platformu üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresi ülkemizde her gün binlerce insanın iş bulmak için kullandığı, bünyesinde on binlerce iş ilanının bulunduğu popüler bir kariyer platformu. Bu portal aracılığı ile Allianz Sigortaya iş başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken siteye üye olarak güncel bir özgeçmişi siteye yüklemek.

Bunun için sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini sadece dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Ardından hesabınıza giriş yaparak güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz. Bu yükleme işleminden sonra Şirket’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci bir seçenek ise LinkedIn platformu üzerinden şirkete başvuruda bulunmak. Burası da tıpkı kariyer.net adresi gibi bir kariyer portalı olup genel olarak büyük ve kurumsal markaların bulunduğu bir internet sitesi konumundadır. Bu adresten iş başvurusunda bulunmak için de tıpkı kariyer.net adresi gibi bir üyelik gerekmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan ilanları tek tek gezmek yerine aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanarak şirketin ilanlarını kolay ve hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Allianz Sigorta İş İlanları

Global çapta hizmet veren kurumsal bir marka olarak resmi web sitesi üzerinden de personel alımı gerçekleştiren şirket, insan kaynakları departmanı aracılığı ile Genel Başvuru da kabul etmektedir. Bu bağlamda firmanın kariyer sayfasını ziyaret ederek Türkiye genelinde yayımlanan tüm ilanları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Elementer Anlaşmalı Kurumlar Yöneticisi İzmir
2 Risk Mühendisi İstanbul (Tümü)
3 Bireysel Güvence Danışmanı – Bursa – Karacabey Bursa
4 Long Term Recruitment Intern İstanbul(Asya)
5 Health Insurance Member – Digital Marketing İstanbul(Asya)
6 Sağlık Dönüşüm Takımı Üyesi İzmir
7 Suistimal Araştırma Uzmanı İzmir
8 Strateji, Finansal Planlama ve Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Merkezi ve Çapraz Fonksiyon Domain İstanbul(Asya)
10 Bireysel Güvence Danışmanı – Kayseri Kayseri
11 Customer Experience Manager İstanbul(Asya)
12 Pazarlama ve Marka İletişim Stajyeri İstanbul(Asya)
13 Suistimalle Mücadele Yöneticisi İstanbul (Tümü)
14 Sağlık Sigortaları Üyesi –Doktor İstanbul(Asya)
15 İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul (Tümü)
16 Üretim & Uw Raporlama Uzmanı İzmir
17 Saha Satış Uzmanı Manisa
18 Bireysel Güvence Danışmanı – Antalya Antalya
19 Sağlık Sigortaları Üyesi – Ürün &Aktüerya İstanbul(Asya)
20 Satış Analitiği ve Stratejik Planlama Stajyeri İstanbul(Asya)
21 IT Audit Lead İstanbul (Tümü)
22 Gider Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya)
23 Risk Yönetimi, Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi İstanbul (Tümü)
24 Çağrı Merkezi – Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
25 Finansal Güvence Danışmanı İzmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir