Altınbaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Altınbaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Altınbaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Altınbaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Altınbaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Altınbaş’ta bulunan açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Altınbaş’ın ilk adımları 1950’li yıllarda atıldı. İstanbul merkezli bir holding kuruluşu olmasına rağmen Altınbaş Holding Gaziantep’te kurulmuştur. Altınbaş kuyumculuk olarak hizmet vermeye başlaması ise 1979 yılını bulmuştur. İlk olarak yavru vatan Kıbrıs’ta mağaza açan Altınbaş, 1985 yılında ise ülkemizdeki kuyumculuk ve mücevherat faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren markalaşma ve mağazalaşma faaliyetlerini tam gaz gerçekleştiren Altınbaş, yurtiçinde 110, yurt dışında ise 20 konsept mağaza ile hizmete devam etmektedir. Yakın zamanda ise Avrupa birliği ülkeleri başta olmak üzere çeşitli ülkelere e-ticaret ile ürün gönderimine başlamıştır.

Altınbaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Altınbaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altınbaş Holding bünyesinde yer alan Altınbaş kuyumculuğa ait iş ilanlarını kariyer.net ve resmî web adresi altinbas.com adresleri üzerinden takip edebilirsiniz. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapmak için siteye giriş gerçekleştirmeli ve mevcut profilinize güncel bir CV yüklemelisiniz.

Mevcut bir üyeliğiniz yoksa ilk olarak sağ üst tarafta bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak üyelik oluşturmalı, daha sonra ise güncel bir CV yüklemelisiniz.

Altınbaş’ın resmi internet sitesi olan altinbas.com adresinden de iş başvurusu yapmak oldukça kolay. İlk olarak siteye giriş sağladıktan sonra, sol en alt tarafta bulunan İnsan Kaynakları butonuna tıklayıp, açılan pencereden mevcut pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak güncel CV’nizi [email protected] adresine mail olarak iletebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linklerden de iş ilanlarına bakabilir ve size uygun olanlara tıklayarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Altınbaş İş İlanları

İnsan Kaynakları stratejisi olarak yetenekli ve şirket değerlerine bağlı aynı zamanda Altınbaş değerlerini benimsemiş çalışanlara sahip olmayı hedeflemiştir. Çeşitli performans değerlendirme sistemleri, Altınbaş Akademi adı altında verdiği eğitimler ile en büyük sermayesi olan çalışanlara sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Altınbaş iş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*