Anadolu Jet İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Anadolu Jet’te çalışmak isteyenlere müjde! Anadolu Jet iş ilanları, iş başvurusu, Anadolu Jet personel alımı haberleri yazımızda.

Türk Hava Yolları’nın markası olan Anadolu Jet, 43 havalimanı, 80 parkur ve 36 uçaktan oluşan filosuyla hizmet verir. Günümüze kadar 100 milyon üzerinde kişiyi emniyetli şekilde ulaştırmıştır.

Anadolu Jet İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Anadolu Jet Güncel İş İlanları

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’nın bir markasıdır. Bu sebeple Anadolu Jet iş ilanları, buradan takip edilebilir. 

Kariyer.net üzerinde Turkish Airlines profili görülür. Gelecek ilanlar için burası takip edilmelidir. Türk Hava Yolları resmi sitesine girildiğinde, en altta sağ tarafta Türk Hava Yolları başlığı görülür. Buraya tıklamak, aşağı doğru menü açacaktır. Göreceğiniz kariyer linkine tıklamak, size açık pozisyon varsa takip etmenizi sağlar.

Tüm çalışanlarının sosyal haklarına saygılı olan Anadolu Jet, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici şekilde verir. Saatleri ve koşulları da uygundur.

Anadolu Jet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolu Jet iş başvurusu güncel olarak açıldığında, ilgili site üzerinden başvuru yapılabilir. Ancak her ilan, bir son başvuru tarihine sahiptir.

Bu nedenle adaylar, düzenli şekilde kontrol yapmalıdır. Tarihleri kaçırmak, başvuru yapamanınıza neden olur. Eğer kariyer siteleri kapsamında ilan verilirse, adaylar üye olup, sonrasında CV oluşturmalıdır.

CV, sonrasında ilgili ilana başvurmak şeklinde yollanır. Gerekli incelemelerin yapılması ardından, uyumlu olduğu görülen adaylara bilgilendirme yapılır. 

Anadolu Jet İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Hava taşımacılığı sektörü kapsamında işe alımların yapıldığı bazı sektörler şu şekildedir;

 1. Muhasebe
 2. Operasyon
 3. Diğer
 4. Lojistik
 5. Ulaştırma
 6. Hizmet

Çalışma alanlarından bir kısmı ise şöyledir;

 1. Taşıma 
 2. Bakım / Onarım
 3. Operasyon
 4. Hizmet
 5. Ulaştırma

Mezun olunan bölümlerden bazıları,

 1. İktisat,
 2. Endüstri Mühendisliği,
 3. Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (MYO)
 4. Sivil Hava Ulaştırma İşl.,
 5. İşletme,

Şeklindedir. Anadolu Jet bünyesine girmek istiyorsanız, başvurduğunuz ilan bilgi, yetenek ve tecrübelerinizle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle açılan her ilan, tüm detayları ile birlikte incelenmelidir.

Görev ve sorumluluklar, nitelikler okunduktan sonra, adaylar uyumlu olduklarına başvurmalıdır. Başvuru öncesinde gönderilen CV’nin de güncel olup olmadığı incelenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.