Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Anadolubank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Anadolubank iş ilanları, iş başvurusu, Anadolubank personel alımı haberleri yazımızda. Anadolubank ülke geneli bir çok şubesinde güvenlik görevlisi alımı yapacak. Anadolubank güvenlik görevlisi alımı iş ilanları yazımızda!

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı

İnternet sitesinden yaptığı açıklama ile şubelerinin, çalışanlarının ve müşterilerinin güvenlik gereksinimlerini karşılamak amacıyla alanında deneyimli ve silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olan güvenlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

Yaptığı açıklamada, şubelerinde çalışacak olan güvenlik görevlisi başvurularını değerlendirilirken kronik sağlık sorunu olmayan, genç, dinamik ve en az lise mezunu adaylara öncelik verileceğini belirtti.

Güvenlik Görevlisi Genel Nitelikler

  • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi
  • Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere
  • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık
  • 20-38 Yaş arasında erkek ya da bayan adaylar

Güvenlik Görevlisi İş Tanımı

Özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde alınan her türlü güvenlik tedbirinin birinci hedefi suç girişimlerine karşılık caydırıcılık sağlamaktır. Caydırıcılığın sağlanamaması halinde meydana gelen olaylara, yasalarda özel güvenlik görevlilerine tanınan yetkiler ve yükümlülükler çerçevesinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Anadolubank personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin arasında katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir