Anadolubank İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Anadolubank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Anadolubank iş ilanları, iş başvurusu, Anadolubank personel alımı haberleri yazımızda.

1961 yılında kurulan Anadolu bankası, Aralık’ta Buğday bankası A.Ş ve Türk Ekspres A. Ş’nin ortaklaşa kurduğu bir bankadır. Anadolu bankasının ilk kurulduğu zamanlar toplam sermayesi 45 milyon TL olarak belirlenmiştir.

Aynı zamanda da toplamda 21 adet şubesi bulunuyordu. Anadolubank 1997 yılında ise; Özelleştirme İdaresi’nden tamamen alınmıştır. Şimdilerde ise; yaklaşık olarak 2000 kişi bankada çalışmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en saygın ve en bilinen bankalarından bir tanesi olmayı başaran Anadolubank Türkiye’nin KOBİ bankası olmak istemektedir. Anadolubank’ın hizmet verdiği ülkeler ise; Hollanda ve Türkiye’dir.

Anadolubank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Anadolubank Güncel İş İlanları

Anadolubank iş ilanlarını yalnızca bir site üzerinden vermez. İlanlarının daha fazla kişinin eline ulaşmasını istediği için; birçok farklı siteden eleman alımı yapmaktadır.

Fakat siz Türkiye’de başvuru yapmak istemiyorsanız; Anadolubank’ın kendi sayfasına girebilir ve uluslararası bir başvuru talebinde de bulunabilirsiniz.

Anadolubank müşteri memnuniyetini önemsediği kadar çalışanlarının rahatına ve huzuruna da fazlasıyla da değer vermektedir. Bu nedenle de çalışanlarının rahat çalışmasını sağlayabilecek saatler ve imkanlar sunmaktadır.

Anadolubank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank gibi köklü bir şirket grubuna başvuruda bulunmak istiyorsanız; cv belgenizin olması şarttır. Aksi takdirde yetkililer nelerde çalıştığınızı ve hangi niteliklere sahip olduğunuzu öğrenemezler.

Eğer cv belgesiniz henüz yoksa, kariyer.net ya da farklı bir internet sitesine girerek kendinize yeni bir cv oluşturabilirsiniz.

Özgeçmiş belgenizi oluşturduysanız ve girmeniz gereken bilgilerinizi tamamladıysanız, özgeçmişinizi yetkililere gönderebilirsiniz. Anadolubank bütün başvuruları ayrıntılı bir şekilde değerlendirir ve çalışma şartlarına en uygun nitelikte olan başvuruyu bünyesine davet eder.

Yetkililer başvurunuzu inceledikten sonra, bu iş için sizi uygun gördüyse mutlaka yüz yüze görüşmek için çağıracaktır. Eğer yüz yüze yapacağınız görüşme de iyi geçerse Anadolubank bünyesinde çalışmak üzere işe de alınacaksınız demektedir.

Anadolubank İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İş başvurunuzu yapmadan önce hangi pozisyonun hangi bölüm mezunlarını işe aldığını incelemeniz gerekmektedir. Anadolubank üzerinden başvuru yapabileceğiniz departmanlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Pazarlama Departmanı
  • Bilgi İşlem
  • Finans
  • Genel Başvuru
  • Pazarlama
  • Diğer Departmanlarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir