Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Özel sektör ve Kamu kaynaklarının iş birliği ile yapımına başlanan hastane, inşaatı bittiğinde Türkiye’nin en büyük sağlık komplekslerinden biri olacaktır. 3.566 yatak kapasitesine sahip olacak olan kurum Ankara’daki altı hastanenin yerini alacaktır.

800’den fazla poliklinik ve 570 yoğun bakım yatağının da bulunacağı hastane her türlü sağlık sorununa anında ve en üst kalitede cevap verebilecek konumdadır. Ek olarak 4 adet helikopter pistinin bulunacağı yerleşkesinde tüm hastalara kısa süre içerisinde sağlık hizmeti sunulabilecektir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Etlik Şehir Hastanesine iş başvurusunda bulunmak için Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan açık pozisyonlar takip edilmelidir. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için duyurular sekmesini takip edebilirsiniz

Aynı zamanda İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek olup,  bunun için adreste bulunan iş başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır. Her türlü teknik eleman, temizlik görevlisi, aşçı, diyetisyen ve doktor gibi çeşitli meslek gruplarından adaylar kurum bünyesinde çalışma şansı yakalayabilmektedir.

Bu bağlamda Hastanenin ilgili birimlerince yayımlanan kariyer fırsatlarının düzenli olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları

Kamu hastaneleri genel müdürlüğün resmî web adresinden kurumun adı ile yapacağınız aramalar ile her türlü duyuru ve ilana ulaşabilirsiniz. İŞKUR’un resmî sitesi de adaylar için çeşitli iş imkanlarını barındıran bir diğer adres konumundadır.

Son olarak ilan.gov.tr adresi üzerinden de sözleşmeli veya kadrolu olarak yapılacak tüm işçi alımlarının duyurusu yapılmakta olup, gerekli tüm bilgilere yayımlanan ilanların altında bulunan açıklamalar kısmından ulaşabilirsiniz.

Ankara İş İlanları

Ankara’daki çeşitli iş ilanları için aşağıdaki linklere tıklayın.

  • Ankara Valiliği iş ilanı için tıklayın.
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi iş ilanları için tıklayın.
  • Ankara Müftülüğü iş ilanları için tıklayın.
  • Ankara Büyükşehir Belediyesi iş ilanları için tıklayın.
  • Ankara Adliyesi iş ilanları için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*