Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1918 yılında temeli atılan Hastane dönemin şartları gereği olarak 1920 yılına kadar İtalyan Hastanesi adı altında hizmet vermiştir. Cumhuriyetin ilanının ardından, 1925 yılında 1 başhekim, 3 doktor, 30 yatak kapasiteli olarak Gureba Hastanesi adı altında hizmete başlamıştır.

1952 yılında kadar sürekli olarak yenilenerek bünyesine farklı branşları da ekleyen hastane 1968 yılında yatak kapasitesini 200’e çıkartmıştır.

Antalyalı hayırseverlerin desteği ile 1970’li yılların başlarında Antalya Devlet Hastanesi Güçlendirme Derneği kurulmuş bu zamandan itibaren hastane hızla dönemin en iyi sağlık kurumu haline getirilmiştir.

Güncel olarak toplam 867 yatak kapasitesi ile hizmet veren kurum, 403 yataklı ek binasının açılması ile de Acil Servis, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ve 3. Seviye yoğun bakımları ile toplamda 1270 yatak kapasitesiyle Antalya ve çevre illere hizmet vermektedir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devlet hastanesi statüsüne sahip olan hastane, personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Ek olarak 2018/2 4924 Sayılı Kanun’a göre sözleşmeli pozisyonlar için de işçi alımı gerçekleştiren hastane,  sözleşmeli personeller için ilan ve başvuru formlarını Duyurular kısmından yayımlamaktadır.

Kamu personeli olarak hastane bünyesine çalışabilmek için ise Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kamu kanallarının da takip edilmesi gerekmektedir.  Kurumun personel alımı için belirli bir dönemi olmadığından yazımızda belirttiğimiz platformları sık sık takip ederek alım dönemlerini yakalama şansınızı arttırabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı ve genel personel alımı gibi çeşitli meslek gruplarından alımlar yapan kurumda çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır.

Yayımlanan ilanlarda adayların sahip olması gereken deneyim, öğrenim durumu, yaş ve cinsiyet gibi her türlü bilgi bulunmaktadır.

Antalya İş İlanları

Antalya’daki iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*