Ardahan Belediyesi Personel ve Memur Alımı 2023

Ardahan Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Ardahan Belediyesi ‘de çalışmak isteyenlere müjde! Ardahan Belediyesi iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı haberleri yazımızda.

Kısmen Doğu Karadeniz’de bulunan ve Gürcistan’a komşu olması ile bilinen Ardahan, Türkiye’nin Kafkaslar’a açılan kapısı olarak biliniyor ve şehirde belediyenin devam ettirdiği pek çok proje mevcut. Kültür sanat, şehir planlama, sosyal belediyecilik ve altyapı çalışmaları gibi konularda projelerle daha yaşanılabilir bir kent hayalini gerçekleştirmek isteyen Ardahan Belediyesi personel ve memur alımları da yapmakta. Siz de, Ardahan’da yaşayan bir vatandaşsanız, belediye bünyesinde, güncel projelerde çalışmak ister misiniz?

Eğer iş arıyorsanız, bu yazımızda sizin için Ardahan Belediyesi işçi alımları hakkında detaylı bilgiler sunacağız. İş ilanlarını nasıl takip edebileceğiniz, hangi açık pozisyonlarda iş bulabileceğiniz ve daha pek çok bilgiyi ve elbette başvuru yollarını yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ardahan Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Açık Kadrolar Hakkında

Öncelikle açık kadrolar ile başlayalım. Ardahan Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında 2021 boyunca pek çok kadroda personel ihtiyacı mevcut, ancak başlıcaları aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

  • İtfaiye Müdürlüğü kadrosunda, sınav şartlı personel ve memur alımları yapılmakta.
  • Zabıta Müdürlüğü de, yine KPSS puanı şartlı alım yapan kadrolardan bir tanesi. Taban olarak 50-60 arası KPSS puanı istendiği biliniyor ve bunun yanında mülakat da mevcut.
  • İmar ve Planlama Müdürlüğü, Ardahan’ın daha düzenli bir kent olması amacıyla projelerini geliştirmeye devam ediyor ve bu bağlamda personel, memur alımları yapılıyor.
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü ise tertemiz bir şehir için her yıl olduğu gibi bu yıl da personel istihdamı gerçekleştiriyor.

Başvuru Yapabileceğiniz Açık Pozisyonlar

Personel ihtiyacı bulunan birkaç kadroyu sizin için örnekledik, peki açık pozisyonlardan haberdar mısınız? Ardahan Belediyesi iş ilanlarını kontrol ettiğimizde, aşağıdaki açık pozisyonları ve dahasını görüntüleyebiliyoruz.

  • İtfaiye Eri: Ardahan Belediyesi’nde KPSS şartlı itfaiye erleri istihdam ediliyor. Puan olarak, 50-60 gerekliliği mevcut ve bunun yanında mülakat şartı da var.
  • Temizlik Görevlisi: Hem büroda hem de sahada çalıştırılmak üzere, temizlik görevlileri de sınav şartsız olarak istihdam edilmekte.
  • Mühendis: İmar ve planlama çalışmaları kapsamında, geçici ya da sözleşmeli mühendisler de aranıyor.

Ardahan Belediyesi’ne İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ardahan Belediyesi personel ve memur alımları için iş başvurusu yapmak oldukça kolay. Çünkü artık tek resmi başvuru kanalı İŞKUR. Dolayısıyla, yapmanız gereken ilk şey, İŞKUR sistemine kaydolmak ve sonrasında güncel Ardahan Belediyesi iş ilanlarını takip etmek. Başvuru şartlarına uyduğunuz, hâlâ aktif olan herhangi bir ilana direkt olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Tarih Aralıkları

Pek çok belediyede olduğu gibi, Ardahan Belediyesi’nde de işçi alımları sadece ihtiyaç dahilinde gerçekleştiriliyor. Bu sebepten, belirli bir başvuru tarih aralığı, tüm ilanlar için mevcut değil. Güncel ilanların başvuru tarih aralıklarını, hem iskur.gov.tr üzerinden hem de şehrinizdeki kurum şubesinden görebilir, ayrıca her iki kanaldan da başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*