Arkas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Arkas Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Arkas Holding iş ilanları, iş başvurusu, Arkas Holding personel alımı haberleri yazımızda.

Ülkemizin en eski holding kuruluşlarından biri olan Arkas Holding 1902 yılında İzmir’de kurulmuştur. Uluslararası ithalat piyasasında faaliyet gösteren Arkas Holding, ülkemizde lojistik, liman, akaryakıt, turizm, sigorta ve daha birçok alanda faaliyet gösterir.

Türkiye’deki gemicilik ve konteyner taşımacılığı alanında birçok ilke imza atan Arkas Holdingi 1978 yılında Türkiye’den Avrupa’ya konteyner yüklemesi yapan ilk firmadır.

2000’li yılların başında Holding çatısı altında toplanan şirketler ile günümüzde Arkas Holding 60’tan fazla şirketi bünyesinde bulundurmaktadır.

2021 yılı itibari ile yurt içinde 13, yurt dışında 19 ülkede, 37 ofisi bulunan Arkas Holding, iştirakleri ile toplamda şirketi ile yurt içinde 5 binin üzerinde, yurt dışında ise 700’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.

Arkas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Arkas Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en köklü şirketlerinden biri olan Arkas Holding, kendi bünyesi ve 60’tan fazla alt şirketi ile binlerce insana iş olanağı sağlamaktadır.

Firma ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak arttırdığı iş gücü ihtiyacını kariyer portalları üzerinden yayımladığı iş ilanları ve resmi sitesinde bulunan İş Başvuru Formu aracılığı ile karşılar.

Bu bağlamda iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlayan Arkas Holding’in güncel olarak 20’den fazla açık pozisyonu bulunmaktadır.

Ülkemizin bilinen kariyer portallarından biri olan kariyer.net adresi üzerinden iki adımda kolayca iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer hazırda bir üyeliğiniz yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Bu adım için sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz üyeliğin ardından güncel bilgi ve iş deneyimlerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz.

Bir diğer seçenek ise Arkas Holding’in resmi web adresi üzerinden yayımladığı İş Başvuru Formunu doldurarak firmaya genel başvuruda bulunmak. Yazımızın devamında linkini bulacağınız bu forum aracılığı ile Arkas Holding’in işe alım havuzuna kaydolabilirsiniz.

Firma bünyesinde size uygun bir pozisyon açıldığı anda firmanın insan kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

Arkas Holding’in kariyer.net adresinden yayımladığı onlarca iş ilanını aşağıda bulunan tablolar aracılığı ile tek bir sayfadan kolayca inceleyebilir, dilerseniz linkleri kullanarak dilediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Arkas Holding İş İlanları

Kurumsal kimliği ile öne çıkan Arkas Holding insan kaynakları departmanı aracılığı ile genel başvuru kabul etmektedir. Bu başvuruları bir havuzda toplayarak ihtiyaçlarına en uygun adayı seçmeyi hedefleyen Arkas Holding’in İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Arkas Holding ile ilgili güncel iş ilanlarını ve bilgileri takip etmek için sitemizi sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Veteriner Hekim İzmir Başvur!
Bütçe ve Planlama Uzmanı İzmir Başvur!
Yazılım Destek/Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur!
Personel Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) Başvur!
Yönetim Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Başvur!
Personel Sorumlusu İstanbul(Asya) Başvur!
Aktarma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Başvur!
Bütçe ve Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur!
Motion Graphic Designer İzmir Başvur!
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Başvur!
Gemi Kontrol Uzman Yardımcısı (Mersin) Mersin Başvur!
Sistem Uzmanı İstanbul(Asya), İzmir Başvur!
Voleybol Antrenörü ( Part Time ) İzmir Başvur!
Veteriner Sağlık Teknikeri İzmir Başvur!
Veritabanı Uzmanı İstanbul(Avr.), İzmir Başvur!
Network Destek Uzmanı İzmir Başvur!
Denetçi İzmir Başvur!
SAP BW Danışmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Yazılım Kalite Güvence Uzmanı İzmir Başvur!

Daha fazla Arkas Holding iş ilanı için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.