Aska İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Aska İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Aska İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Aska İnşaat personel alımı haberleri yazımızda.

İnşaat işlerine 1963 başlayan Aska İnşaat, günümüze kadar pek çok projenin altına imzasını atmıştır. Hem doğaya, hem de insana saygılı şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket dönem dönem çalışan alımlarını açmaktadır. 

Aska İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aska İnşaat Güncel İş İlanlar

Aska İnşaat, personel alımı yapılacaksa bunu güncel olarak bildirmektedir. Eğer Aska İnşaat bünyesine girmek istiyorsanız, ilanları güncel takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Günümüzde pek çok şirket kariyer siteleri üzerinden duyuru yapmaktadır. Bunun için hepsini kontrol etmeniz önerilmektedir.

Personel sosyal haklarına önem veren firma, uygun iş saatleri ve koşullar belirlemiştir. Ayrıca her personelin, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edicidir.

Aska İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aska İnşaat internet sitesi mevcuttur. Burada üst menüde, sağ tarafta “kariyer” butonu görülmektedir. Tıklamak, size form getirecektir. Kariyer formunda şu alanlar görülmektedir;

 1. Adı – Soyadı
 2. İlgilendiğiniz Pozisyon
 3. Telefon
 4. Mesajınız
 5. Özgeçmişiniz

Adaylar zorunlu yerleri doldurduktan sonra, “gönder” butonu ile formu yollayabilir. Eğer kariyer sitelerinde ilan verilirse, başvurmak için üyelik gerekmektedir. Güncel ve aktif bir ilan yoksa başvurmanız olanaksızdır.

İlana başvurmak, CV göndermek şeklindedir. Eğer bilgilerinizde değişiklik olmuşsa, başvuru öncesinde güncelleme yaparak, kaydetmeniz gereklidir. Başvuru tamamlanınca, ilgili departman uygun görmesi durumunda bilgilendirme sağlayacaktır..

Aska İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Aska İnşaat bünyesine girmek istiyorsanız, güncel ilanları takip etmeniz gerekmektedir. Yapı-inşaat sektörüne göz atıldığında, en çok yayınlanan pozisyonlar şöyle görülmektedir;

 1. Elektrik Mühendisi
 2. Şantiye Şefi
 3. Makine Mühendisi
 4. Mimar
 5. İnşaat Mühendisi

Personellerin mezun olduğu bazı bölümlerse şöyledir;

 1. İnşaat
 2. Makine Mühendisliği
 3. Mimarlık
 4. İşletme
 5. İnşaat Mühendisliği

Yapı ve inşaat sektöründe iş alanlarına bakıldığında ise bazı alanlar şöyledir;

 1. İdari İşler / Ofis
 2. Satış
 3. Finans / Mali İşler
 4. Mühendislik
 5. Yapı / İnşaat / Mimarlık

Aska İnşaat pozisyon ilanı verdiğinde gereken tüm ayrıntılar da verilecektir. Bunlara iş tanımı ve nitelikler de dâhil olacaktır. Adaylar bunları değerlendirip, başvuru yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.