Atlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Atlas İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Atlas İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Atlas İnşaat personel alımı haberleri yazımızda.

1994 yılında kurulan Atlas İnşaat askeri ve güvenlik tesisleri, ileri teknolojili endüstriyel tesisler ve üstyapı tesisleri gibi nitelikli projeler inşa etmeyi misyon olarak kabul eder.

Atlas İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Atlas İnşaat Güncel İş İlanları

Atlas İnşaat, bünyesinde dönem dönem iş ilanları verir. Bugün pek çok işveren kariyer sitelerini, bu amaçla kullandığı için, adaylar online sistemleri sıkça kontrol etmelidir. Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği bir ilan vardır.

Gelecekteki ilanları kaçırmamak için hem bu site, hem de diğer kariyer sayfaları her gün kontrol edilmelidir. Çünkü kaçırıldığı zaman, bir sonraki iş ilanı beklenecektir. Personelinin sosyal haklarına değer veren Atlas İnşaat, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici verir. İş koşulları, saatleri de oldukça uygundur.

Atlas İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atlas İnşaat, güncel olarak kariyer.net üzerinde başvuru ilanı bulundurur. Başvurmak isteyen adaylar, önce hesabına girmelidir.

Eğer bir hesap yoksa, profil açılır ve ardından CV doldurulur. Başvuru yapılacak ilanın üst kısmında “başvur” butonu yer alır. Buna tıkladıktan sonra sizden özgeçmiş ve ön yazı isteyen seçenekler gelir.  Doldurduktan sonra “başvuruyu tamamla” butonu, başarılı bir iş başvurusu sağlar.

Ancak öncesinde nasıl bir CV doldurduğunuzun önemi büyüktür. Bilgi ve yetenekleriniz ilanın istediği şekilde olsa da yanlış CV doldurma durumunda dönüş alma ihtimaliniz düşer.

Atlas İnşaat İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Atlas İnşaat, kariyer.net üzerinde makine teknikeri ilanı bulundurur. İlan şartlarında en az 5 yıl tecrübeli, 30 yaşını aşmamış olunması belirtilir. Teknik şartname, keşif, ataşman, metraj ve birim fiyat konularına da hâkim bulunulması yazılıdır.

Başvurmak isteyen adaylar, pozisyonun tüm koşul ve şartlarını okumalı, buna göre başvuru yapmalıdır. İnşaat sektöründe ile alımlar şöyledir;

 1. Muhasebe
 2. Teknik
 3. Mimarlık
 4. Satış
 5. Mühendislik
 6. Diğer

Personelin çalışan profili de şu şekildedir;

 1. Satış
 2. Teknikerlik
 3. Mimarlık
 4. Muhasebe
 5. Mühendislik

Sektörde mezun olunan bölümlerden bir kısmı makine mühendisliği, mimarlık, inşaat (MYO), işletme ve inşaat mühendisliği şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.