Auto King İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Auto King İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Auto King ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Auto King bünyesine dahil olup Auto King iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Auto King personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Auto King ‘in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2001 yılında kurulan Auto King, oto bakım ve onarım sektörünün lider markasıdır. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Auto King, Dünya’da bir ilk olan Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım gibi konseptleri hayata geçirmiştir.

Gün geçtikçe müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet sunan Auto King, 2011 yılında orta ve büyük ölçekli hasar onarımına da başlamıştır. 1.200’den fazla çalışanı ile 130.000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren şirket Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Ülkemizde 47 ilde toplam 57 servisi ile ülkemizin yanı sıra Kıbrıs’ta’ da faaliyet gösteriyor. 20 yılda sayıları 3.5 Milyonu aşan müşteriye hizmet sağlayarak 1 Milyar lirayı aşkın tasarruf sağlatmıştır.

Auto King İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Auto King İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşe alma süreçlerini kendi insan kaynakları bölümü aracılığı ile yöneten Auto King, ihtiyaç duyduğu iş gücünü kariyer.net adresinde yayımladığı iş ilanları üzerinden karşılamaktadır. Auto King’in güncel olarak yayılmadığı ilanlara ulaşarak iş başvurusunda bulunmak için izlenmesi gereken iki basit adım bulunmakta.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak sadece isim, soy isim ve e-posta adresi kullanarak saniyeler içerisinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi içeren bir özgeçmişinizi üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Socar Türkiye’nin yayımladığı tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalına ek olarak resmî web adresi içerinde yer alan insan kaynakları sayfasından da mevcut pozisyonları yayımlayan Auto King, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda aralıklı olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları sayfasında,  bulunduğunuz İli veya çalışma alanınızı yazarak size en uygun iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Firmanın kariyer portalları üzerinden yayımladığı iş ilanlarını kolayca görüntülemek için aşağıda sizler için hazırlanan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Auto King İş İlanları

Alanında lider bir marka olan Auto King,  sektördeki büyümesine paralel olarak personel alımına önem vermektedir.  Firmanın sürekli olarak yayımladığı iş ilanlarını kolayca takip etmek için aralıklı olarak sitemizi kontrol etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Atölye Şefi İstanbul(Asya)

Auto King iş başvuru formuna ve açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*