Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu

Axa Sigorta iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Tam 205 senelik köklü geçmişi ile yatırım emeklilik ve sigortacılık hizmeti sunan Axa, 1816 yılında kurulmuştur. Fransız merkezli şirket Dünya çapında hizmet gösteren en büyük sigortacılık kurumlardan bir tanesidir.

2020 itibari ile yaklaşık 121.000 çalışanı bulunan Axa, ağırlıklı olarak Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Ortadoğu bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Şirket bulunduğu her ülkenin hukuk sistemine ve düzenlemelerine uymakla yükümlüdür. Şirket ülkemizde Axa Sigorta A.Ş adı ile hizmet vermekte olup Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.

Axa Sigorta İş İlanları ve İş Başvurusu

Axa Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

4 farklı kıtada onlarca ülkede çalışmaları sürdüren şirket, ülkemizdeki faaliyetlerine hız katmak, hizmet kalitesini arttırmak ve daha çok müşteriye ulaşma amacı ile personel alımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Şirket resmi web sitesine ek olarak kariyer.net ve LinkedIn adresleri üzerinden iş başvurusu kabul etmektedir. Bu bağlamda bu kariyer portalları aracılığı ile Axa bünyesinde kariyer fırsatı yakalamak için yapılması gereken iki adım bulunmakta.

Bunun için ilk olarak , Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer hazırda bir üyeliğiniz yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Üyelik oluşturmak için sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni oluşturduğunuz üyeliğin ardından güncel bilgi ve iş deneyimlerinizi içeren biz özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz.

Bir diğer platform olan LinkedIn adresi üzerinden de şirketin 10’a yakın ilanına başvuruda bulunmak için Kariyer.net adresindeki gibi ilk olarak bir üyelik oluşturulması gerekmektedir. Ülkemizde giderek bilinir hale gelen LinkedIn platformunda şirketin iş ilanlarını görüntülemek için yazımızın devamında bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Şirketin kariyer.net adresinde yayımladığı onlarca iş ilanını aşağıda bulunan tablolar aracılığı ile tek bir sayfadan kolayca inceleyebilir, dilerseniz linkleri kullanarak dilediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Axa Sigorta İş İlanları

Axa aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Firmanın insan kaynakları sayfasında bulunan kariyer bölümü aracılığı ile ülkemizin çeşitli illerinde bulunan en güncel kariyer fırsatlarını kolayca yakalayabilir, dilerseniz şirketin çalışanlara ve adaylara sunduğu tüm avantajları inceleyebilirsiniz.

Firmanın LinkedIn profili.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*