Ayakkabı Dünyası İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Ayakkabı Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı haberleri yazımızda.

Günümüzde Türk ayakkabı sektörünün öncü isimlerinden olan Ayakkabı Dünyası, 1923 yılında Ahmet Efendi’nin sırtında taşıdığı ayakkabılar ile çevre köy ve kasabaların ayakkabı ihtiyacını karşılaması ile ilk adımlarını attı. Ahmet Efendi’den tam 73 yıl sonra ülkemizin ilk TSE onaylı ayakkabı mağazasını Ankara’da açtı.

2006 yılında genel merkezini İstanbul’a taşıma kararı aldıktan sonra Ayakkabı Dünyası, 2014 yılından itibaren ESAS Holding ile yaptığı iş ortaklığı anlaşmaları sayesinde markalaşma hızını arttırarak 2021 yılında ülkemizin bir numaraları ayakkabı firması oldu.

Bugün yurtiçinde 40’tan fazla mağazası ve güçlü online satış ağı ile her ay milyonlara ulaşan Ayakkabı Dünyası, 500’ün üzerindeki çalışan sayısı ile Türk ayakkabı sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Ayakkabı Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok çeşitli portallardan personel alımı gerçekleştiren Ayakkabı Dünyası, bu bağlamda personel alımına ne kadar ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Kariyer portallarının yanı sıra resmî web adresi olan ayakkabidünyasi.com.tr adresi üzerinden de personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ayakkabı Dünyası’na iş başvurusunu kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri gibi kariyer portalları üzerinden yapabilirsiniz. Bu portallardan iş başvurusu yapmak için bir üye hesabı ve bir adet özgeçmiş ( CV ) sahibi olmalısınız.

Kariyer portallarına giriş sağladıktan sonra güncel bilgi ve deneyimleriniz içeren bir CV’yi profilinize yüklemeniz gerekmekte. Yükleme tamamlandıktan sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası, resmî web sitesi olan ayakkabidünyasi.com.tr adresi üzerinden de personel alımı gerçekleştirmektedir. Bunun için siteye girdikten sonra el alt sol tarafta bulunan Kariyer sekmesine tıklamanız yeterli. Açılan pencereden iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu işlemler ile vakit kaybetmek istemezseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki linklerden istediğiniz iş ilanına gitmek.

Ayakkabı Dünyası İlanları

Ayakkabı Dünyası, neredeyse 100 yıla yakın kökü tarihi ve ESAS Holding gibi sağlam iş ortakları ile çalışanlarının her zaman güvende hissedeceği bir firma. Kurumsal yapısı ile de öne çıkmayı başarıyor.

Çeşitli kariyer portallarındaki onlarca ilanı ile personel alımına ne kadar önem verdiğini gösteren Ayakkabı Dünyası, bu bağlamda mutlaka başvuru yapılması gereken bir marka olarak göze çarpıyor.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Part Time Satış Danışmanı İzmir Point Bornova İzmir Başvur
Kasiyer İzmir Optimum İzmir Başvur
Kasiyer Ankara A City Ankara Başvur
Kasiyer İstanbul Optimum İstanbul Başvur
Kasiyer İstanbul Capacity İstanbul Başvur
Kasiyer Bolu 14 Burda Bolu Başvur
Kasiyer İstanbul Torium İstanbul Başvur
Kasiyer Ankara Atlantis Ankara Başvur
Kasiyer İstanbul Venezia İstanbul Başvur
Kasiyer Ankara Optimum Ankara Başvur
Kasiyer İzmir Mavibahçe İzmir Başvur
Satış Danışmanı Lüleburgaz 39 Burda Avm Kırklareli Başvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul Torium İstanbul Başvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul Canpark İstanbul Başvur
Satış Danışmanı Bolu 14 Burda Bolu Başvur
Satış Danışmanı İstanbul Cevahir İstanbul Başvur
Part Time Satış Danışmanı İzmit Outlet Kocaeli Başvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul Marmara Park İstanbul Başvur
Part Time Satış Danışmanı İstanbul Nautilus İstanbul Başvur
Satış Danışmanı İstanbul Optimum İstanbul Başvur

Daha fazla Ayakkabı Dünyası iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*