Başkentgaz İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Başkentgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Başkentgaz’da çalışmak isteyenlere müjde! Başkentgaz iş ilanları, iş başvurusu, Başkentgaz personel alımı haberleri yazımızda.

İlk dönemlerinde EGO kapsamında olan Başkentgaz, sonradan Ankara Büyükşehir Belediye’sine devredilmiş ve bu kapsamda hizmet vermeye başlamıştır.

Başkentgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Başkentgaz Güncel İş İlanları

Başkentgaz güncel iş ilanları, kariyer.net ve Başkentgaz’ın kenti sitesi üzerinden erişilebilir. Kenti sitesine bakmak için, öncelikle resmi siteye giriş yapmanız, ardından da sol üst menüde yer alan “İK” butonuna tıklamanız gerekir.

Ardından karşınıza gelen ekranda “iş başvurusu” butonuna tıklamak, sizi yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Burada yazan “tıklayınız” linki, tüm açık işleri size gösterecektir. Kariyer.net üzerinde görüntüleme yapmak için, arama yerine “Başkentgaz” yazmanız yeterli olur.

Ancak pozisyonların ayrıntılarını görmeniz için, üye olmanız gerekir. Başkentgaz, uygun çalışma saatlerine sahip bir firma olup, çalışanların sosyal haklarına da son derece saygılıdır. Yemek ve yol gibi sosyal haklar tatmin edici derece verilir.

Başkentgaz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden Başkentgaz iş başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle özgeçmiş doldurmanız gerekir. Bu sadece bir gereksinim değildir. Çünkü insan kaynakları, dolu görünen özgeçmişlere daha çabuk dönüşler yapmaktadır. 

CV doldurmanız tamamlanınca, saniyeler içersinde başvuru yapabilirsiniz. Resmi sitesi üzerinden ise yukarıda belirttiğimiz ekrana geldikten sonra, sol tarafta bulunan “başvur” butonuna tıklayıp, sisteme girmeniz gerekir. Başvurudan önce CV’nizin dolu olması şart olduğu için, tüm bilgilerinizi gözden geçirip, eksikleri tamamlamanız önerilir.

Başkentgaz İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net ve Başkentgaz üzerinde verilen iş ilanları ve stajyer duyuruları incelendiğinde, mevcut şu ilanlar göze çarpmaktadır;

  1. SAP ABAP Yazılımcısı
  2. Satın Alma Sorumlusu
  3. Bakım Destek Operatörü
  4. Genel Başvuru
  5. Staj Başvurusu

Eğer Başkentgaz dâhilinde staj yapmak istiyorsanız, geçerliliği devam eden bir ilan vardır. Ancak başvuru için, Başkentgaz’ın kendi sitesine gitmeniz gerekir. Zira kariyer.net üzerinde stajyer duyurusu görünmemektedir. Buna genel başvuru da dâhildir.

İş başvurusu yaparken son tarihleri kaçırmamak önemlidir. Ancak bu ayrıntıları ve iş gereksinimlerini okumamanız anlamına gelmez. Dolayısıyla şartlarını ve başvuru koşullarını okumanız, pozisyona uygun olup, olmadığınızı gösterecektir. Başvuru yapmanız ardından, insan kaynakları sizi o pozisyona uygun görürse dönüş yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*