Baykar Savunma İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Baykar Savunma İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Baykar Savunma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Baykar Savunma bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Baykar Savunma personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Baykar Savunma’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1984 yılında Bayraktar kardeşler tarafından kurulan Baykar Savunma, makine imalat ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirket.

İlk olarak otomotiv sanayinde yerlileşme hedefi ile kurulmuş fakat 2000 yılından sonra Baykar Savunma olarak insansız hava aracı, aviyonik sistemler ve komuta kontrol sistemleri gibi alanlarda Ar-Ge çalışmalarına başlamış ve milli savunma sanayimizin teknik altyapısına katkıda bulunmaktadır.

Bu bağlamda Tamamıyla Baykar tarafından tasarlanıp geliştirilen ve Baykar’ın ilk insansız hava sistemi olan Bayraktar Mini İHA, 2007 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine dahil olmuştur. Aynı zamanda Teknofest İstanbul’un paydaşlarından biri olan Baykar Savunma hala bir Aile şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Baykar Savunma İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Baykar Savunma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin önemli savunma markalarından biri olarak çok sayıda ve çeşitli alanlarda personel ihtiyacı bulunan Baykar Savunma, ülkemizin en büyük kariyer portalı olan kariyer.net adresi üzerinden yayımladığı iş ilanları ile personel ihtiyacını kapatmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda kariyer.net adresinde güncel olarak iş ilanları yayımlayan Baykar Savunma’ya iş başvurusu yapmak için oldukça basit iki adım uygulanmalıdır.

Kariyer.net adresi ülkemizde on binlerce firma ve şirketin personel alımları için kullandığı en popüler işe alım sitesidir. Her gün binlerce insan kariyer.net adresi üzerinden iş sahibi olmaktadır.

Kariyer.net üyeliğiniz bulunmuyorsa Baykar Savunma’ya iş başvurusunda bulunmak için , sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan sayfadan saniyeler içerisinde üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra, güncel olarak hazırladığınız ve detaylı bir özgeçmişi hesabınıza yüklemelisiniz. Özgeçmişi hesabınıza ekledikten sonra Baykar Savunmanın tüm iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Baykar Savunma kendi İnsan kaynakları sayfası üzerinden de tüm açık pozisyonlarını yayımlamaktadır. Baykar Savunmamın resmi web adresi diğer kariyer portallarında göre daha güncel olup çok daha fazla iş ilanı barındırmaktadır, bu bağlamda yazımızın devamında bulunan Baykar Savunma İnsan Kaynakları linkini incelemeyi unutmayın.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını sitemizden ayrılmadan kolayca incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Baykar Savunma İş İlanları

Baykar Savunmanın İnsan Kaynakları sayfasından güncel olarak açık olan tüm pozisyonları inceleyebilir, ayrıca çalışanlara sunulan sayısız ayrıcalık hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ülkemizin teknoloji konusunda en önemli şirketlerinden bir tanesi olan Baykar Savunma’da çalışma şansı yakalamak için sitemiz aracılığı ile en güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Kurumsal İletişim Yöneticisi İstanbul(Avr.)
3 Tedarikçi Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.)
4 Metod Mühendisi İstanbul(Avr.)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*