Bella Maison İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Bella Maison İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bella Maison’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bella Maison bünyesine dahil olup Bella Maison’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Bella Maison personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Bella Maison’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sadece 5 yıl önce 2016 yılında ev tekstili perakende sektörüne emin adımlarla giriş yapan Bella Maison, evini, odasına veya ofisini kendi imzası ile dekore etmek isteyenlerin markası olarak hizmet veriyor.

Kendine özgü tasarladığı konseptler ile müşterilerinin özgün koleksiyonlar oluşturmasına imkân veren Bella Maison, bu anlayış ile kısa zamanda büyüdü. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde 50 mağaza sayısına ulaşmayı hedefleyen Bella Maison, bu doğrultunda sürekli olarak personel alımı gerçekleştirmektedir.

Bella Maison İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bella Maison İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bella Maison ailesine katılarak sadece 5 yıl önce kurulmuş bir firmanın hızlı yükselişine tanık olabilirsiniz. Çeşitli kariyer portallarından personel alımı gerçekleştiren Bella Maison ek olarak güçlü insan kaynakları yapısı ile bireysel başvuruları da değerlendirmektedir.

Bella Maison iş ilanlarını görüntülemek ve size uygun olanlarına iş başvurusunda bulunmak için sahip olmanız gerek tek şey bir adet kariyer.net üyeliği. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra profilinize güncel bir CV yüklemesi yapmanız gerekmekte. Güncel bilgileriniz içeren CV ile kariyer.net adresinde bulunan mevcut iş ilanlarından dilediğinize başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer kariyer portallarında mevcut tecrübe ve iş beklentilerinizi karşılayan bir ilan bulamadıysanız, insankaynaklari@bellamaison.com adresine güncel biz özgeçmiş yollayabilirsiniz. Bella Maison, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda size uygun bir pozsiyon açıldığında dönüş yapacaktır.

Bella Maison İş İlanları

Çalışanlarına her daim yükselme ve başarılı olma fırsatı sunma politikası izleyen Bella Maison, hiçbir ayrım gözetmeksizin ailesindeki herekse eşit bir yaklaşım sergiliyor. Adaletli bir ücret politikası sunması ile da önce çıkan Bella Maison, ekip olmanın ne demek olduğunu biliyor.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Bella Maison’un resmi sitesinden iş başvurusu yapmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*