Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bezmialem Vakıf Üniversitesi bünyesine dahil olup Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesi,  Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 2010 yılında kurulmuştur. İlk eğitim öğretim döneminde aldığı öğrencilerle 1845 yılında inşa edilen kampüsünde akademik hayata başlamıştır.

Bezmialem Valide sultan tarafından kurulan vakıf bünyesinde 172 yıllık tarihi ile sağlıkta ve eğitimde ilklerin kurumu olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi, %70 Türkçe ve %30 İngilizce olarak eğitim vermektedir.

2015 ve 2016 yıllarında yeni yerleşkelerine geçiş yapan Bezmialem Vakıf Üniversitesi,  tamamı sağlık alanında olan Fakülte ve Enstitüleri ile tıp Eğitim ve sağlık hizmetlerinde örnek alınan, bilime yön veren, vakıf kültürünü yaşatan öncü bir sağlık üniversitesi olmaktır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi farklı yollarla iş başvurusu kabul etmektedir. Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından biri olan kariyer.net adresinin yanı sıra kendi web adresi üzerinden de İş Başvuru formu aracılığı ile personel almaktadır.

Kariyer.net   adresi üzerinden gerçekleştiren Bezmialem Vakıf Üniversitesi, üniversite ve hastanelerinin ihtiyaçları doğrultusunda iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bir özgeçmiş kullanarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde kolayca kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi, resmî web adresinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasından da üniversite bünyesinde bulunan açık pozisyonlar gösterilmektedir. Siteye giriş yaparak sol tarafta bulunan menüden Açık Pozisyonlar linkine tıklayarak yayımlanan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi genel başvuru maksatlı olarak yine İnsan Kaynakları Sayfası üzerinden İş Başvuru Formu yayımlamaktadır. Yazımızın devamında bulunan link aracılığı ile bu forma kolayca ulaşabilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin 50’ye yakın ilanını kolayca incelemek için aşağıdaki tablo ve linkleri kullanmayı unutmayın.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları

Tıp alanında en bilinen üniversitelerden biri olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi çeşitli kaynaklardan güncel olarak 50’ye yakın iş ilanı yayımlamaktadır. Bu kaynaklardan biri de yayımlanan İş Başvuru formu. Link üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz form ile genel başvuruda bulunabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul Başvur
Bordro Uzmanı İstanbul Başvur
Biyomedikal Teknikeri İstanbul Başvur
Radyoloji Uzmanı İstanbul Başvur
Ip Santral Uzmanı İstanbul Başvur
Donanım Destek Uzmanı İstanbul Başvur
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Gece) İstanbul Başvur
Dermatoloji Uzmanı İstanbul Başvur
İç Hastalıkları Uzmanı (Dragos) İstanbul Başvur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul Başvur
Çocuk Kardiyoloji Uzmanı İstanbul Başvur
Çocuk Nefroloji Uzmanı İstanbul Başvur
Nöroloji Uzmanı İstanbul Başvur
Nöroloji Uzmanı (Dragos) İstanbul Başvur
Veritabanı Uzmanı İstanbul Başvur
Yazılım Uzmanı İstanbul Başvur
Servis Hemşiresi İstanbul Başvur
Genel Cerrahi Uzmanı İstanbul Başvur
İdari Teknisyen İstanbul Başvur
Kbb (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İstanbul Başvur

Daha fazla Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş ilanı için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*