Burgan Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2023

Burgan Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Banka, 1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adıyla kurulmuştur. 2001 yılında büyüme planları ve ticari bankacılık sektöründeki birikimlerini aktarma kararı almıştır.

Bu kapsamda Bank Ekspres’i bünyesi eklemiştir. 2007 senesine geldiğinde ise Tekfen Grubu, Eurobank EFG ile ortaklık gerçekleştirmiş; böylece Eurobank Tekfen A.Ş. olarak aktivitelerini sürdürmüştür.

Burgan Bank, 21 Aralık 2012’de Eurobank ve Tekfen Holding’e ait hisseleri satın almış; böylece 99,26 pay ile ana hisseder haline gelmiştir. 28 Ocak 2013 tarihi itibariyle de unvan Burgan Bank A.Ş. olarak değişmiştir. Kurum, 14 ilde önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış 32 şubeye sahiptir. İştirakleri ve bağlı ortaklıkları arasında,

  1. Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş.,
  2. Burgan Finansal Kiralama A.Ş.,
  3. Burgan Portföy Yönetimi A.Ş. yer almaktadır.

Banka kurumsal ve ticari bankacılık üzerine kredi, mevduat ve yatırım, nakit yönetimi, dış ticaret, sigorta ve daha birçok hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra birikim yönetimi kapsamında özel bankacılık ve yatırım hizmetleri de sağlanmaktadır.

Burgan Bank’ın Türkiye’de birçok şubesi yer almaktadır. Bunlardan bazıları Adana, Ankara, Antakya, Antalya, İstanbul, Muğla, Bursa ve İzmir gibidir.

Burgan Bank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Burgan Bank Temizlikçi İş İlanları

Burgan Bank başarılı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Yeni şubelerinin de açılması sebebiyle, personel gereksinimleri yılın farklı zamanlarında, farklı kadrolara dair oluşabilmektedir.

Banka sunulan hizmetlerde aksaklıkların yaşanmaması için iş ilanları paylaşmaktadır. Bundan sonra başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Banka hem vasıflı hem de vasıfsız personellere dair ilanlar yayınlayabilir. Dolayısıyla birçok kişi, kendine uygun fırsatları görebilir. Eğer temizlik işleri görevlisi duyurularıyla ilgileniyorsanız, düzenli inceleyerek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu personellerin görev tanımlarında sorumlu oldukları alanı temizlemek, çöpleri toplamak, temizlikte yararlanılan araç-gereçlerin bakımını, temizliğini, onarımını yapmak, arıza olduğunda yetkililere bildirmek gibi görevler vardır.

Temizlik görevlisi ilanları, tıpkı diğer iş ilanları gibi yayınlandığı için, adayların iş ilanlarını takip etmesi yeterlidir.

Burgan Bank Çaycı Alımı

Burgan Bank tarafından alım yapılabilecek kadrolar arasında çay ocağı personelleri de bulunmaktadır. Bu çalışanlar, belirli saatler arasında çay, kahve ve diğer meşrubatların yapılmasından, misafir ve personellere ikram edilmesinden sorumludur.

Bunun yanı sıra bardaklar boşaldığı zaman toplamakta, çay ocağının ve meşrubatların yapımında faydalanılan araçların temizliğini gerçekleştirmekte, malzemeler eksildiğinde liste ile yetkililere sunmaktadır.

Çaycı ilanlarını inceliyorsanız, tüm duyurularda olduğu gibi düzenli araştırmanız şarttır. Zira son başvuru günleri de mevcuttur. Söz konusu tarihin geçmesi, uygun olsanız bile başvurunuzun alınmamasına neden olacaktır. Sonraki alım tarihlerini beklemek istemiyorsanız oldukça önemlidir.

Eğer hala aktif olan aktif ilanlar bulmuşsanız, tek yapmanız gereken iş başvurularını, tarihler geçmeden tamamlamadır.

Burgan Bank Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Burgan Bank tarafından yayınlanan iş ilanları, çok sayıda iş arayana uygun imkanlar sunmaktadır. Eğer finans kurumunda çalışmak istiyorsanız, alım tarihlerini kaçırmamak için düzenli şekilde incelemeniz şarttır. Böylece çay ve temizlik görevlisi ilanlarını da görmeniz mümkündür.

Kurumun kendi sitesi, bu bakımdan inceleyebileceğiniz kaynaklardan bir tanesidir. Eğer https://www.burgan.com.tr/insan-kaynaklari adresine girerseniz, kurumun insan kaynakları üzerine ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kariyer platformlarını da inceleyerek, iş ilanlarına hemen ulaşabilirsiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/burgan-bank-turkiye-17959-8735 linkine giderseniz aktif ilanları hemen görebilirsiniz.

Eğer bunların içinde bilgi ve yetkinliklerinize uygun seçenekler varsa, sadece iş başvurularını yapmanız kalmaktadır. İnsan kaynakları yetkilileri CV dosyanızı inceleyince, uygun gördüğü takdirde mülakata çağıracaktır. Bu nedenle süreç esnasına beklemeniz gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*