Burulaş İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Burulaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Burulaş’da çalışmak isteyenlere müjde! Burulaş iş ilanları, iş başvurusu, Burulaş personel alımı haberleri yazımızda.

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu ortaklığı ile Şubat 1998 yılında kuruluş tamamlanmıştır. Bir ulaşım kurumu olarak hem kara, hem de deniz ulaşımı sağlamaktadır. Yıllık cirosu 350 milyon üzerindedir.

Burulaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Burulaş Güncel İş İlanları

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi kurucu ortaklığında kurulmuştur. Bu nedenle bir gereksinim olursa belediye ile görüşmeler yapılıp karar alınmaktadır. Ardından da onay alınıp, resmi şekilde duyurulmaktadır.

Burulaş bünyesinde çalışmak isteyenler, Bursa Büyükşehir Belediyesini takip edebilir. Resmi yapısı nedeniyle, Resmi Gazete ilanları da her gün takip edilmelidir. Burulaş, her çalışanın sosyal hakkını önem veren bir kurumdur. Yol ve yemek gibi sosyal haklar tatmin edicidir. Saatler ve koşullar bakımından oldukça uygundur. 

Burulaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa Büyükşehir Belediyesi kurucu ortaklığı nedeniyle, Bursa Büyükşehir Belediyesi üzerinden form doldurmanız durumunuz olabilir. Ancak güncel bir iş alımı yoksa değerlendirmeye alınmayacaktır. Zira kurum resmidir. İlanlar, resmi gazetede çıkmaktadır.

Eğer resmi şekilde ilan verilmişse öncelikle bir ilk ve son başvuru günü olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle adaylar, tarihe önem göstermelidir. Başvuru yapılacak adres, ilgili ilanda verilecektir. 

Adaylar, başvuru öncesinde çalışma şartları ve diğer koşullara bakmalıdır. Ayrıca adayların, getirmesi gereken bazı evraklar da olabilir. Eksik evrakla başvuru yapmanız kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla adaylar, tüm gereklilikleri yerine getirdiğinden emin şekilde başvurmalıdır. 

Burulaş İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Burulaş, çalışan gereksinimi duyduğunda Bursa Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeler, toplantılar yapacaktır. Sonrasında kararların alınması ve resmi onay gelmesiyle, vatandaşlar ile paylaşılacaktır. Bu nedenle Resmi Gazete takip edilmelidir.

Burulaş tarafından verilen önceki resmi ilanlar incelendiğinde, şu bilgiler görülmektedir;

 1. Kurum adı
 2. Adresi
 3. Telefonu
 4. Meslek Adı
 5. Niteliği
 6. Başvuru Tarihleri
 7. Başvuru Adresi
 8. Açık İş Sayısı
 9. Deneyim Süresi
 10. Yer
 11. Tarih
 12. Çalışma Şartları
 13. Çalışma Süresi

İlanda daha pek çok bilgi yer almaktadır. Adaylar ilanı okuduğunda, gerekli tüm bilgileri edinebilir. Başvuru adresine giderken ilanda bahsedilen her belge, doğru ve eksiksiz şekilde hazırlanmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*