Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1 Mart 1920 yılında 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan kurum, ilerleyen yıllarda Hastane binasının yetersiz olması sebebiyle, 1935 yılında Çanakkale il merkezinde yeni hastanenin inşasına başlanmıştır.

50 yatak kapasitesi ile Aralık 1938 de faaliyete geçen hastane zaman içeresinde birçok modernizasyon geçirerek kapasitesi arttırılsa da daha sonra yeni hastane binası için Kepez Beldesinde 2014 yılında temel atılmıştır.

2017 yılında şimdiki adı ile tüm branşlarıyla hizmete başlayan kurum, üstün teknoloji ile donatılmış modern bir hastane olarak vatandaşlara sağlık hizmeti vermektedir.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir kamu kuruluşu olması sebebi ile hem kamu personeli hem de sözleşmeli personel alımı yapabilmektedir. Kamu personeli alımları Sürekli İşçi Alımı olarak yayımlanmakta olup ilan.gov.tr adresi üzerinden hastanenin adı ile takip edilebilmektedir.

Kurum, 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştirmekte olup, sözleşmeli personel alımlarında T.C. Anayasası’nın 2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete ’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan Ek 2.maddesinin b fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sıralamasını esas almaktadır. Bu sebeple adayların mümkün olduğunca yüksek bir KPSS puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Kurum aynı zamanda 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi alımı da gerçekleştirmektedir. Bu alımlarla ilgili tüm bilgiler ilan.gov.tr, resmî gazete ve İŞKUR kanalları aracılığı ile yayımlanan ilanlar aracılığı ile gerçekleştirilir.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için aynı zamanda İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmî Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmekte olup , özellikle şehirde bulunan İŞKUR merkezlerinden kaydınızı yaptırmak işçi alım ilanlarından en hızlı şekilde haberdar olmanıza yardımcı olacaktır.

Çanakkale İş İlanları

Çanakkale’deki çeşitli iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*