Çelebi Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Çelebi Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Çelebi Holding iş ilanları, iş başvurusu, Çelebi Holding personel alımı haberleri yazımızda.

Çelebi Holding ülkemizde uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet vermektedir. 2014 yılı ardından kargo ve antrepo işletmeciliği, gıda, liman işletmeciliği havacılık sektöründe yer hizmetleri gibi alanlarda kendini geliştirmiştir.

Çelebi Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çelebi Holding Güncel İş İlanları

Çelebi Holding, resmi sitesi üzerinde İnsan Kaynakları linki bulundurur. Burası aracılığıyla firmanın İnsan Kaynakları politikası görülür. Çelebi Hava Servisi kapsamında kariyer.net üzerinde ilanlar vardır. 

Çelebi Holding, her çalışanın sosyal hakkına değer verir. Çalışma saatleri ve koşulları, oldukça iyidir. Yemek ve yol gibi sosyal haklar da tatmin edici seviyedir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Brand and Communication Unit Manager İstanbul(Avr.) Başvur!

Çelebi Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çelebi Hava Servisi ilanlarına başvurmak isteyen adayların, öncelikle kariyer.net üzerinde bir profilleri olması gerekir. Ardından giriş yapılmalı ve CV güncellenmelidir. Eğer değişen bilgi ve tecrübeler varsa değişiklikler yapılarak, kaydedilmelidir.

Eğer profiliniz yoksa bir tane üyelik hesabı açarak, özgeçmiş meydana getirilmelidir. Ardından da söz konusu ilana başvuru yapılabilir. Gerçekleştirilen başvurular, ilgili yetkililer tarafından değerlendirilecektir. Sonrasında ise iletişim sağlanıp, gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Dolayısıyla adayların beklemesi yeterlidir.

CV’nizi yetersiz ya da hatalı doldurmuşsanız, bu esnada geri dönüş almanızı zorlaştırır. Dolayısıyla adaylar, tüm bilgilerini düzgün şekilde doldurmalıdır.

Çelebi Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Holding ve şirketler gruplarında çalışanlar, bazı alanlarına göre şöyledir;

 1. İnsan Kaynakları
 2. Yönetim
 3. Finans
 4. Bilgi İşlem
 5. Muhasebe

Personellerin mezun oldukları bölümlerden bazıları ise şöyledir;

 1. İşletme  – İngilizce
 2. Hukuk
 3. Endüstri Mühendisliği
 4. İktisat
 5. İşletme

Çelebi Hava Servisi kapsamında açılan ve adayların başvuru yapabileceği ilanlar şunlardır;

 1. Köprü Bakım Onarım Teknisyeni – Elektrik
 2. Köprü Bakım Onarım Teknisyeni – Mekanik
 3. Elektrik Teknisyeni
 4. Muhasebe Uzmanı 

Muhasebe uzmanı, firmaya ait muhasebe sürecini yasal mevzuatlar kapsamında kayıt, takip ve kontrol gibi görevlere sahiptir.

Elektrik teknisyeni, istasyon kapsamında mevcut araç ile ekipmanların, elektrik ile çalışma gösteren parçaların çalışır ve bakımlı olmasını sağlar.

Diğer pozisyonlar farklı iş tanımlarına sahip olup, bu pozisyonlar geniş bir tanıma ve görev-sorumluluğa sahiptir. Adaylar başvuru öncesinde inceleme yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.