Çetin Özel Güvenlik İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çetin Özel Güvenlik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Çetin Özel Güvenlik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Çetin Özel Güvenlik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Çetin Özel Güvenliğin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çetin Grup bünyesinde 1998 yılında faaliyetlerine başlayan Çetin Özel Güvenlik, Türkiye’nin 7 bölgesinde müşterilerine özel güvenlik hizmeti vermektedir. Toplamda 7.000 çalışanı ile 500 yerli ve yabancı kuruluşa hizmet veren Çetin Özel Güvenlik, günümüzde teknolojik yatırımları ile büyümeye devam ediyor.

Genel merkezi Tekirdağ’da bulunan Çetin Özel Güvenlik aynı zamanda İstanbul’da üç ayrı ofise sahiptir.  Sektördeki 22 yıllık deneyim ve tecrübesi ile alanında lider markalardan biri olan Çetin Özel Güvenlik, müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmaktadır.

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çetin Özel Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çetin Özel Güvenlik ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı personel alımlarını kariyer portalları üzerinden yayımladığı iş ilanları ile gerçekleştirmektedir. Ülkemizdeki en bilinen kariyer portalları olan kariyer.net, eleman.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden iş ilanları yayımlanmaktadır.

Çetin Özel Güvenlik, Kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturduktan sonra, güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile yayımlanan ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eleman.net adresindeki iş ilanlarını da Çetin Grup adı altında yayımlayan Çetin Özel Güvenlik, ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak iş ilanları yayımlamaktadır.Eleman.net adresinde sağ üst kısımda bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra çıkan pencereden Özgeçmiş Oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan kolayca üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Çetin Özel Güvenlik’in tüm iş ilanlarına kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Çetin Özel Güvenlik aynı zamanda Çetin Grup’un resmî web adresi olan ecetin.cetin-group.com adresinde bulunan insan kaynakları sayfası aracılığı ile  İŞ Başvuru formu doldurabilirsiniz.

Çetin Özel Güvenlik İş İlanları

Müşterilerinin mutluluğu ile çalışanlarının mutluluğunu paralel tutan Çetin Özel Güvenlik, bu bağlamda personel adayları için oldukça güzel bir alternatif olmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye hizmet veren Çetin Özel Güvenlik bu bağlamda güncel olarak personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu kariyer fırsatlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Kariyer.net İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.), Tekirdağ
Indeed.com İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Güvenlik Elemanı BAY – BAYAN
Şişli
2 SİLAHLI DANIŞMA PERSONELİ / VARDİYA AMİRİ
İstanbul Anadolu
3 Güvenlik Amiri
İstanbul avrupa yakası
4 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ
İstanbul Anadolu
5 OTEL/PLAZA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Pendik
6 Özel Güvenlik Görevlisi
İstanbul Anadolu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*