Chima İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Chima İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Chima’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Chima bünyesine dahil olup Chima’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Chima personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Chima’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk mağazasını 21 yıl önce ülkemizin başkenti Ankara’da açan Chima, 2021 yılı itibari ile Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sayıları 31’i bulan mağazaları ile faaliyet göstermektedir. Şehrin ve şehirlinin hızlı dinamiklerine ayak uydurarak güçlü kadınlar için tasarladığı birbirinden modern ve şık tasarımları ile Chima, alanında lider konumdadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren kendi çizgisini oluşturan ve her dönemin trendler ile bu çizgiyi harmanlayan Chima, kullandığı kumaş ve detaylar ile de üst kaliteyi müşterilerine erişebilir fiyatlardan sunmaktadır. Yakın zamanda web sitesi üzerinde online satışlara da başlayan Chima, hayatın her alanına uyan tasarımlarını zevkle üretir.

Chima İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Chima İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Chima personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden yapmanın yanı sıra kurumsal kimliği ile kendi insan kaynakları bölümü aracılığı ile de yapmaktadır.

Chima bünyesinde bulunan mevcut iş ilanlarına başvuruda bulunmak için kariyer.net adresine giderek bir hesap ile giriş yapmalısınız. Eğer mevcut bir hesabınız yok ise site üzerinde üyeliğinizi oluşturup güncel bir özgeçmiş yüklemelisiniz. CV yüklemesi de tamamlandıktan sonra Chima bünyesinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer aradığınız pozisyon kariyer.net adresinde mevcut değil ise e-Chima.com adresine giderek İnsan Kaynakları sekmesinden iş başvurusu formuna ulaşabilirsiniz. Formu güncel bilgileriniz ile doldurduktan sonra personel alımı için beklemeniz gerekmekte.

Dilerseniz kariyer.net adresinde bulunan güncel iş ilanlarına aşağıdaki linkleri kullanarak da erişebilmeniz mümkün.

Chima İş İlanları

Doğru insanı seçme prensibi ile işe alım sürecinde Chima, insan kaynakları, mağazaları ve kariyer portalları üzerinden yapılan başvuruları inceledikten sonra mevcut pozisyon için en uygun adaylar görüşmeye çağrılır. Görüşmeleri olumlu olan adayların referans kontrolü yapıldıktan sonra Chima tarafından iş teklifi yapılır ve adayın alışma süreci başlar.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*