Denizbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022

Denizbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Denizbank iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri isilanlari365.com’da! Denizbank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan bir tanesi olan Denizbank, Dubai menşeili ve özel sermayeli bir mevduat bankasıdır.

1938 tarihinde kurulmuş olup Mayıs 2018 tarihinde, Rus Sberbank Denizbank hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri merkezli olan Emirates NBD’ye satmak suretiyle devretmiştir.

Banka, Eylül 2012-Mayıs 2018 arasında yüzde 99,85 hisse ile Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a ait olmuştur. Kurumun daha önceki sahipleri ise Avrupa’nın en büyük bankalarından bir tanesi olan Belçika-Fransız menşeili Dexia grubudur.

Denizbank Finansal Hizmetler Grubu, günümüzde birçok sektörde hizmet sunmaktadır. Ana hatlarıyla bunlar aşağıda olduğu şekildedir;

 1. Bankacılık
 2. Finansal Kiralama
 3. Faktöring
 4. Menkul Değerler
 5. Portföy Yönetimi
 6. Kültür ve Sanat Yayıncılığı
 7. Yatırım Ortaklığı
 8. Offshore Bankacılığı
 9. Gayrimenkul Kiralama ve Yönetimi

Finans kurumu, bankacılık hizmetleri çerçevesinde geniş çaplı hizmetler sunmaktadır. Ürünleri arasında,

 1. Bireysel Bankacılık,
 2. Özel Bankacılık,
 3. Kobi Bankacılığı,
 4. Tarım Bankacılığı,
 5. Kurumsal Bankacılık,
 6. Ticari Bankacılık,
 7. Kamu Bankacılığı vardır.

Büyümesine her gün devam etmekte olan Denizbank, personel gereksinimi olduğunda iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Denizbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Denizbank Banka Temizlikçi İş İlanları

Denizbank gelişme ve ilerlemesine dinamik yapısıyla her sene sürdürmektedir. Bu nedenle personel gereksinimleri de yaşanmaktadır. Finans kurumu bunları karşılayabilmek için iş ilanları paylaşmaktadır. Bundan sonra adaylar müracaat işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Denizbank’ın alım yapabileceği çok sayıda kadro yer almaktadır. Bunlar arasında temizlik görevlileri de vardır.

Bu kapsamda işe alınan personeller görevli olduğu alanın temizlenmesinden, silinmesinden mesuldür. Ayrıca tespit edilen arızaların bildirilmesi, eksilen temizlik malzemelerinin ilave edilmesi de görevleri arasındadır.

Denizbank, Türkiye’de herhangi bir şubesinde bu kapsamda gereksinimler olursa ilanları paylaşmaktadır.

Bu nedenle kurumun iş ilanlarını yakından takip ederseniz, paylaşıldığı andan sonra görmeniz mümkündür. İstenen koşulları yerine getiriyorsanız, başvuru işlemlerini kısa sürede yapabilirsiniz.

Denizbank Banka Çaycı Alımı

Denizbank, tüm iş alımlarını ihtiyaçları kapsamında yapmaktadır. Bu nedenle her yıl yapılan alımlar, değişkenlik arz edebilmektedir.

Ancak genel hatlarıyla hem vasıflı hem de vasıfsız kadrolara dair ilanlar yayınlanmaktadır. Bunun yanı sıra ilanlar, ülkemizde bulunan herhangi bir şehrinde verilebilmektedir.

Bu nedenle iş arayan  birçok kişiye uygun fırsatlar yer almaktadır. Söz konusu kapsamda çaycı alımları da gerçekleştirilmektedir.

Bu personeller, görev aldıkları yerde çay ve kahve gibi içeceklerin hazırlanmasından sorumludur. Bunun yanı sıra içeceklerin personele servis edilmesi, bardakların temizlenmesi gibi görevleri de vardır.

Denizbank, çaycı gereksinimleri oldukça gerekli ilanları yayınlamaktadır. Bundan sonra adaylar başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Eğer bu kadrolarla ilgileniyorsanız, düzenli bir şekilde ilanları kontrol etmeniz yeterlidir.

Denizbank Banka Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Denizbank, iş ilanlarını gereksinimlerine göre yayınlamaktadır. Dolayısıyla bunlar yılın farklı zamanlarında paylaşılmaktadır.

Son başvuru tarihleri yer aldığı için iş arayanların düzenli şekilde takip etmesi gerekir. Bu tarih geçtiğinde, alımlar da kapatılmaktadır.

Denizbank’ta çay, temizlik görevlisi ya da farklı işlerde çalışmak istiyorsanız, kurumun iş ilanlarını nasıl takip edeceğinizi bilmeniz gerekir.

Eğer kurumun kendi sitesini takip ederseniz, gerekli çözümleri alabilirsiniz. https://basvuru.denizbank.com/?AspxAutoDetectCookieSupport=1 linkine tıklarsanız anında buraya yönlenebilirsiniz.

Bunun yanı sıra kariyer sitelerini de takip edebilirsiniz. https://www.kariyer.net/firma-profil/denizbank-2494-16410 adresini incelerseniz, kısa sürede istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.  Eğer size uygun kadrolar varsa sadece başvuru işlemlerini yapmanız kalmaktadır.

Ön müracaat yapıldıktan sonra insan kaynakları yetkilileri tarafından inceleme gerçekleştirilir. Ardından uygun bulunan adaylar, mülakat için çağrılmaktadır.

10 Yorumlar “Denizbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı 2022”

 1. Daha once izine cikan personelin yerine umraniye garanti subede gecici olarak caycilik yaptim ise ihtiyacim var acil is ariyorum

 2. Daha once izine cikan personelin yerine umraniye garanti subede gecici olarak caycilik yaptim ise ihtiyacim var acil is ariyorum

  1. Meraba ankara mamak yazıyorum bankada cay temizlik
   Personeli olarak calısmak istiyorum tesekürler

 3. İstanbul esenler üçyüzlü de hikmet ediyorum bankanızda çaycı olarak çalışmak istiyorum 35 yaşındayım inşallah Allah nasıp ederde çalışırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.