Derimod İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Derimod İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Derimod’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Derimod bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Derimod personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Deriyle giyim ve moda sektörünü birleştiren ve bu alanda ilk marka olan Derimod 1974 yılında kuruldu. 1982 senesinde ABD Los Angeles Beverly Hills’de mağazasını kuran Derimod yurt dışında kendi ismi ile açan ilk deri markası oldu. İlklerle dolu 47 senelik serüveninde Derimod farkını ortaya koyup kalitesinden ödün vermeden günümüzde hala çalışmalarına devam etmektedir.

Derimod İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Derimod İş İlanları

Derimod için en önemli kaynak çalışanları ve ekibidir. Derimod çalışanlarını sürekli geliştirmek ve geleceklerini planlamalarına yardımcı olacak çalışma yapmaktadır. Derimod iş ilanlarını firmanın ihtiyaçlarına göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Yılın belli bir dönemi olmaksızın ihtiyaç halinde Derimod iş ilanlarını yayınlar ve personel alımlarını gerçekleştirir. Derimod’a iş başvurusu yaparken başvuru yaptığınız pozisyon size uygunluğu önemlidir. Aksi takdirde mülakatlarda elenme olasılığınız yüksektir.

Derimod İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Derimod iş başvurularını kariyer.net, secretcv.com, yenibiris.com üzerinden yapmaktadır. İş başvurusu yapmak için öncelikli olarak bu sitelerde üyeliğinizin bulunması gerekir.

Secretcv.com üzerinden başvuru yapabilmek için;

  • Aday girişi butonuna tıklanır,
  • Siteye üyeyseniz üyelik bilgileri yazılır değilseniz üye olunur,
  • Arama kısmına Derimod yazılır
  • Derimod iş ilanları karşınıza çıkar
  • Size en uygun olan pozisyona başvuru gerçekleştirilir.

Derimod İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Mağaza Müdürü: Mağazacılığı modern satışa entegre etmek, satış eğitim, raporlama vb. modern mağazacılık süreçlerinden sorumlu olmak.
  • Satış Danışmanı: Müşterilerin sorularına ve ihtiyaçlarına yardımcı olacak, mağazanın tertibinden sorumlu olacak personel.
  • Kasa Görevlisi: Müşterilerin isteklerini anlayabilecek, onları memnun edebilecek ve kasadan sorumlu olacak kişi.
Secretcv.com İş İlanları
Kariyer.net İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*