Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Deva Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Deva Holding iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

1958 yılında Eczacılık sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulan şirket, ülkemizin en büyük ikinci ilaç üreticisidir. İlaç ve veterinerlik ürünleri üzerinde uzmanlaşan kurum, ülkemiz başta olmak üzere Almanya, ABD ve Yeni Zelanda’nın da bulunduğu 40’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde ruhsata sahiptir.

Onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine 13 farklı alanda yaklaşık 400 ürün ile insanların hayatlarına dokunan Deva, sağlıklı bir gelecek yaratmak amacı ile durmadan çalışmaya devam etmektedir.

Deva Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Deva Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacı ve sürekli olarak daha çok hastaya ulaşma misyonuyla yoluna devam eden şirket, ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda meslek grubundan insan gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda personel alımlarına önem veren Deva,  iş başvuruları için kariyer.net ve LinkedIn platformlarını kullanmaktadır.

Kurumun kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına yalnızca iki adımda başvuruda bulunmanız mümkün.

Bunlardan ilki eğer daha önceden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve en önemli adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren ve özenerek hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz profile eklemek.

Siteye üye olmak için olarak sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve sizden istenen isim, soy isim gibi bilgileri girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook hesabınızı kullanarak da kolayca üye olabilirsiniz.

Siteye kaydolduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz veya sitede oluşturduğunuz özgeçmişinizi kullanarak tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda oldukça bilir hale gelen LinkedIn platformu da Deva bünyesinde kariyer fırsatı yakalamak için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek.

Bunun için tek yapmanız gereken LinkedIn’ giderek sağ üst kısımda bulunan Hemen Katıl butonuna tıklayıp siteye üye olmak.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla ilanı aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanarak rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Deva Holding İş İlanları

llaç sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirket, sahip olduğu insan gücüne verdiği değer ve insan odaklı bakış açısı ile kariyer fırsatlarının yanı sıra birçok olanağı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Sağlık yardımı, yemek kartı ve servis gibi olanakların bulunduğu çalışma ortamı hakkında daha detaylı bilgili firmanın İnsan Kaynakları sayfasında bulabilirsiniz.

Deva Holding ile ilgili tüm iş ilanlarından ve başvuru platformlarından sitemiz aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Arge Analitik Geliştirme Uzmanı Tekirdağ Başvur!
International Markets Area Manager İstanbul (Tümü) Başvur!
İdari Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.), Başvur!
Validasyon Uzman Yardımcısı Tekirdağ Başvur!
Ambalaj Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Teknik Mühendislik Uzmanı İstanbul(Avr.), Tekirdağ Başvur!
Havalandırma Sistemleri Operatörü Tekirdağ Başvur!
Tartım İşçisi Tekirdağ Başvur!
Budget Reporting Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Başvur!
Out-Licensing Specialist İstanbul(Avr.) Başvur!
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü) Başvur!
Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı Kocaeli Başvur!
Elektrik Teknisyeni Kocaeli Başvur!
Network Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Biyoteknoloji Uzmanı Tekirdağ Başvur!
Stabilite Uzman Yardımcısı Tekirdağ Başvur!
Kalite Güvence Uzman Yardımcısı Tekirdağ Başvur!
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur!
Farmasötik Geliştirme Uzmanı Tekirdağ Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*