Divan İş İlanları ve İş Başvurusu 2021 

Divan iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Koç topluluğunun çatısı altında 1956 yılında hizmet vermeye başlayan Divan, ülkemizde modern turizmin öncüsü kabul edilmektedir. İlk otelini İstanbul’da açtıktan sonra hızlı bir gelişme gösteren şirket, kurulduğu günden bu yana otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece ülkemizde değil tüm Dünya’da en saygın markalar arasında yer almaktadır.

Ülkemizde toplam 14 adet oteli ve çeşitli restoranları bulunan Divan’ın en büyük faaliyet alanını ise şirketin ilk merkezi İstanbul oluşturmaktadır. Tüm restoran ve otelleri lüks segmentte bulunan divan, modern yapısı, kaliteli hizmet anlayışı ve konuklarına verdiği değer ile bulunduğu sektörlerde lider konumda olmaya devam ediyor.

Divan İş İlanları ve İş Başvurusu

Divan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yaklaşık 6 sektörde faaliyet gösteren şirket, ülkemizin çeşitli illerinde bulunan işletmelerinin ihtiyaçlarına göre personel ve işçi alımlarına hız kesmeden devam etmektedir.  Bu bağlamda genel olarak kariyer portallarını kullanan şirket, kariyer.net platformu üzerinden iş ilanlarını yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve deneyimlerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz veya site üzerinden bir özgeçmiş oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra sitede bulunan Özgeçmişler seçeneğine tıklayarak güncel bir CV hazırlayabilir veya önceden hazırlanmış özgeçmişi hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra Şirket’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise Koç Topluluğunda bulunan Divan’a direkt olarak Koç Holding’in resmî web sitesinden başvuruda bulunmak. Linkini aşağıda bulabileceğiniz kariyer sayfası aracılığı ile Divan dahil olmak üzere tüm Koç şirketlerinin iş ilanlarını görebilirsiniz.

Kurumun kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanlarını tek tek gezerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda sizler için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanarak zaman kazanabilirsiniz.

Divan İş İlanları

Divan Otel personel alımlarını resmî web adresinde bulunan kariyer sayfasından da gerçekleştirmektedir. Kurumsal kimliği altında sunduğu tüm olanak ve avantajlardan da bu sayfa aracılığı ile haberdar olabilirsiniz. Güncel ve detaylı olarak hazırladığınız özgeçmişiniz ile her iki kanaldan da rahat bir şekilde başvuru yapabilir ve hayalinizdeki kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Doormen-Divan Mersin Mersin
2 Resepsiyonist – Divan Adana Adana
3 Steward – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
4 Garson – Divan Adana Adana
5 Komi – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
6 Garson – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
7 Garson – Divan Çukurhan Ankara
8 Garson – Divan Çorlu Tekirdağ
9 Teknik Müdür- Divan Mersin Mersin
10 Steward – Divan Brasserie Akasya İstanbul (Tümü)
11 Temizlik Görevlisi – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
12 Barmen – Divan Kalamış Brasserie İstanbul (Tümü)
13 Garson – Divan Pub Bodrum Muğla
14 Garson – Divan Pub Ataşehir İstanbul(Asya)
15 Mutfak Komisi – Divan Çorlu Tekirdağ
16 Satış Temsilcisi – Divan Asia İstanbul(Asya)
17 Garson – Maromi By Divan İstanbul(Asya)
18 Restoran Kaptanı – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)
19 Demi Şef – Divan Çorlu Tekirdağ
20 Teknik Servis Görevlisi – Divan Çorlu Tekirdağ
21 Resepsiyonist – Divan City Otel İstanbul(Avr.)
22 Steward – Divan Brasserie Kalamış İstanbul (Tümü)
23 Komi – Divan Brasserie Kalamış İstanbul (Tümü)
24 Barmen/Barmaid – Divan Adana Adana
25 Chef De Partie – Divan Kuruçeşme İstanbul(Avr.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir