Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Diyarbakır Asker Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Ülkemizin en köklü hastanelerinden biri olarak 1845 yılında Osmanlı’nın Anadolu ordusuna hizmet vermesi amacıyla dönemin padişahı tarafından yaptırılan Hastane, tam 171 yıl sonra sağlık bakanlığı tarafından sivillere verildi.

Ülkemizde sınır operasyonlarının en yoğun olarak gerçekleştiği bölgelerden birinde kurulu olan kurum 1969 yılından beri Mehmetçiğe hizmet vermekteydi.

Güncel olarak sadece Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ek Binası olarak hizmet veren binada yaklaşık 2 asırlık gelenek 2016 yılında son buldu.

Toplamda 110 yatak kapasitesi bulunan kurumda aynı zamanda 6 yataklı bir yoğun bakım ünitesi ameliyathaneler ve 12 branşta poliklinik hizmeti verilmekte.

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Diyarbakır Asker Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncel adı ile Diyarbakır Dağkapı Devlet hastanesi 2016 yılı itibari ile bir sivil hastane olarak hizmet vermekte olduğundan personel ve işçi alımlarını devlet kanalları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Hastanenin ihtiyaçlarına göre belirli dönemlerde yayımlanan iş ilanlarına göre kurum kadrolu veya sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirebilmektedir. Bu alımların belirli bir dönemi bulunmadığından ilan.gov.tr, İŞKUR ve resmi gazete gibi kanalların sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Kurumu her meslek grubundan personel alımı gerçekleştirebilmekte olup bu bağlamda her aday için de iş fırsatı sunmaktadır.

Diyarbakır Asker Hastanesi İş İlanları

Kamu kuruluşlarında çalıştırılacak memur ve kadrolu elemanlardan KPSS puanı istenmekte olup bu bağlamda iş başvurusu gerçekleştirmekten önce güncel bir KPSS puanına sahip olmak alım dönemlerini kaçırmamakta size yardımcı olabilmektedir.

Aynı şekilde sözleşmeli olarak alınacak personellerde ise hemşire vb. pozisyonlar için 657 sayılı kanunun 4B bendine göre çeşitli KPSS puan türleri istenebilmekte olup daha detaylı bilgi yayımlanacak olarak iş ilanlarında mevcut olacaktır.

Diyarbakır İş İlanları

Diyarbakır’daki çeşitli iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*