Doğtaş Kelebek İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Doğtaş Kelebek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Doğtaş Kelebek’te çalışmak isteyenlere müjde! Doğtaş Kelebek iş ilanları, iş başvurusu, Doğtaş Kelebek personel alımı haberleri yazımızda.

Doğtaş Kelebek, 1935 yılında hizmete başlayan bir mobilya firmasıdır. Türkiye’nin ilk yerli uçağının panellerinin üretilmesinde rol oynayan Doğtaş Kelebek, cumhuriyet dönemi üretim öncülerinden bir tanesi olmayı başardı.

İlk olarak Kelebek Mobilya ismi ile faaliyet gösteren Doğtaş Kelebek, Doğtaş bünyesine dâhil olarak bugünkü ismini almıştır.

Günümüzde hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet veren Doğtaş Kelebek, borsaya da dâhil olarak halka arz edilmiştir. 

Doğtaş Kelebek Güncel İş İlanları 

Doğtaş Kelebek, köklü ve kaliteli hizmet vermesinden dolayı pek çok personele ihtiyaç duymaktadır. Bu firmanın bünyesinde yalnızca üretim değil kontrol, finans, yönetim, pazarlama gibi alanlarda da personel görev almaktadır. 

Doğtaş Kelebek bünyesinde faaliyet göstermek isteyen bireyler, mutlaka güncel iş ilanlarını kontrol etmelidir. Zira alımlar, ihtiyaca göre şekillenmekte olup farklılık gösterebilmektedir.

Doğtaş Kelebek web adresi üzerinden ya da kariyer.net ilan sitesinden açık pozisyonları öğrenerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Doğtaş Kelebek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğtaş Kelebek iş başvurularının büyük bir kısmı internet üzerinden yapılmaktadır. Bu firmada çalışmak isteyenler, kariyer.net sitesinde yer alan Doğtaş Kelebek ilanlarına göz atarak başvuru yapabilmektedir.

Çalışmak istediğiniz pozisyona ait olan ilana bastıktan sonra “Başvur” seçeneği üzerinden CV gönderimi yapabilirsiniz.

Gönderdiğiniz CV’ler, Doğtaş Kelebek insan kaynakları birimi tarafından incelemeye alınacaktır. İncelemelerde eğitim, deneyim gibi hususlara dikkat edilmekte ve firmanın yararına göre kararlar verilmektedir.

Doğtaş Kelebek İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Doğtaş Kelebek, personel ihtiyacını karşılayabilmek adına iş ilanları oluşturmaktadır. Oluşturulan ilanlara göre başvuru yapabileceğiniz bazı pozisyonlar, aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir.

  • E-Ticaret Operasyon Sorumlusu
  • Endüstri Mühendisi
  • Görsel Tasarım Mimarı
  • Ürün Sorumlusu
  • Bakım Onarım Müdürü
  • İhracat bölge Müdürü
  • Ruum Store Dijital Marka Müdürü
  • Lojistik Uzmanı
  • Müşteri Hizmetleri Uzmanı

Yukarıda belirtilen pozisyonlar, açılan ilanların yalnızca bir kısmıdır. Her bir pozisyon için aranan farklı şartlar mevcuttur.

Bu nedenle başvuru yapmadan önce şartları yerine getirdiğinizden emin olmanız oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra güncel ilanların değişebilme ihtimaline karşı, iş ilanlarını düzenli olarak takip etmeniz tavsiye edilmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*