Doğuş Yayın Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Doğuş Yayın Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Yayın Grubu iş ilanları yılın farklı zamanlarında personel alarak kadrosunu genişletmektedir. Bunlar kurumun personel ihtiyacına göre şekillenmektedir. 1999 senesinde NTV’yi bünyesine katarak kurulmuş olup 8 televizyon kanalı, 4 radyo kanalı, 10 internet portalı ve 6 dergisi ile hizmet vermektedir.

Çok sayıda markası olan firmanın genel merkezi İstanbul’un Maslak semtindedir. Doğuş Grubuna bağlıdır.

Doğuş Yayın Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Yayın Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyerinize medya sektöründe devam etmek istiyorsanız, Doğuş Yayın Grubu size birçok imkan sunmaktadır. Bunlar yılın farklı dönemlerinde yayınlanarak, adayların başvuruları kabul edilmektedir. Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu kısa sürede şu şekilde yapılabilir;

  1. https://www.dogusyayingrubu.com.tr/ adresine giriş yapın.
  2. Sağ üstten insan kaynakları butonuna tıklayın.
  3. İş başvurusu linkine tıklayarak iş ilanları üzerine tıklayın.
  4. İncele dedikten sonra alt kısımdan başvur üzerine tıklayın.

Bundan sonra e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer daha önce kayıt olmamışsanız üye olmanız mümkündür. Başvurular firmanın açtığı pozisyonlara yapılmakta olup, genel başvurular da vardır.

Bunlar yetkinliklerinize uygun bir pozisyon çıktığında değerlendirmeye girmektedir. Böylece insan kaynakları sizinle iletişim kurmaktadır.

Doğuş Yayın Grubu İş İlanları

İş başvurularında en önemli konulardan birini iş ilanlarını takip edebilmek oluşturmaktadır. Bunları zamanında takip ederseniz, gerekli sonuçları hemen almanız mümkündür. Adayların bu çerçevede değerlendirebileceği çok sayıda seçenek vardır.

Doğuş Yayın Grubu personel alımı için adaylar, firmanın kendi portalını takip edebilir. Eğer https://ik.dogusyayingrubu.com/ adresine giriş yaparsanız bunları görebilirsiniz. Gelecekteki duyurular buradan verilebileceği için düzenli olarak incelenmelidir.

Ayrıca farklı kariyer platformları da düzenli olarak incelenirse, firmanın iş olanakları bulunabilir. Sonrasında müracaat ederek, gerekli sonuçları almanız mümkündür. Doğuş Yayın Grubu ilanları detaylı olarak verdiği için hangi pozisyona alım yapıldığı, başvuru tarihleri, adaylardan aranan nitelikler gibi ayrıntılar belirtilmektedir. Kişiler bunları dikkate alarak başvurularını yapmalıdır.

Doğuş Yayın Grubu Staj İlanları

Firmalar günümüzde yalnızca personel alım ilanları yayınlamamaktadır. Staj duyuruları da bu çerçevede sıklıkla duyurulmaktadır. Bu durum şirketlere kişileri tanıyarak, kendilerine uygun olanları tespit etme şansını sunmaktadır. Öğrencilere ise alan üzerine bilgi sunmaktadır.

Medya sektörü üzerine kendinizi geliştirmek, tecrübe kazanmak istiyorsanız bu kapsamda çok sayıda seçeneğiniz bulunmaktadır. Doğuş Yayın Grubu bunlardan birini oluşturmaktadır. Doğuş Yayın Grubu staj ilanları yılın farklı zamanlarında yayınlanmaktadır.

Bunları hem kurumun kendi kariyer platformlarından hem de kariyer sitelerinden görebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Yetkinliklerinize uygunsa insan kaynakları yetkilileri iletişim kurarak, size gerekli bilgileri aktaracaktır.

Ardından mülakatlara katılmanız, tüm süreçleri başarılı bir şekilde geçmeniz gerekir. Böylece staja kısa sürede başlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*