Dp World İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Dp World İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dp World’de çalışmak isteyenlere müjde! Dp World iş ilanları, iş başvurusu, Dp World personel alımı haberleri yazımızda.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli çok uluslu bir lojistik şirketi olan Dp World 2005 yılında kuruldu. Kargo lojistiği, liman terminal operasyonları ve denizcilik hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Dp World, Dünya’daki konteyner trafiğinin yaklaşık %10’nunu yönetmektedir.

Dünya genelinde 70 Milyondan fazla konteyner ve yaklaşık 70.000 gemiyi limanları aracılığı ile kontrol eden Dp World yaklaşık 50.000 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Tamamı Dp World’ün öz yatırımı ile 2012 yılında Ülkemize giriş yapan firma güncel olarak Türkiye’deki en büyük konteyner terminallerinden birisi konumundadır.

DP World Yarımca Konteyner Terminali, hizmet kalitesini ve rekabet gücünü, bünyesindeki farklı kültürlerin yarattığı zenginlikten alan, alanında uzman, dinamik ve yenilikçi ekibiyle dünya standartlarında bir organizasyona sahiptir.

Dp World İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dp World İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dp World, ülkemizde iki farklı platform aracılığı ile personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu platformlardan ilki Türkiye’nin en büyük kariyer sitelerinden birisi olan kariyer.net, ikincisi ile ülkemizde yeni yeni popülerlik kazanan LinkedLn platformu.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ilk olarak platforma giriş yapmalı ve eğer daha önceden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst kısmında bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden isim, soy isim ve e-mail adresi gibi bilgileri girerek kolayca üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde tamamladıktan sonra güncel bilgi ve en son iş deneyimlerinizi içeren bir özgeçmiş kullanarak Dp World’de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Dp World aynı zamanda ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler olan LinkedLn platformu üzerinden de iş ilanlarını yayımlamakta. Bu adres üzerinde 100’e yakın güncel iş ilanı bulunan Dp World aynı zamanda yurt dışı kariyer imkanlarını da bu adres üzerinden sağlamakta.

Dp World’ün yayımladığı iş ilanlarını kariyer.net adresine gitmenize gerek kalmadan aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kolayca inceleyebilirsiniz.

Dp World İş İlanları

Dp World’ün resmi internet sitesi aracılığı ile firmanın çalışanlarına sağladığı olanakları, çalışma koşulları ve staj imkanları gibi tüm bilgileri kolayca bulabilirsiniz. Firmanın İnsan Kaynakları sayfası aracılığı ile ulaşabileceğiniz bu bilgiler size tüm konularda detaylı bilgi vermektedir.

Firmanın ülkemizde yayımladığı tüm iş ilanlarını kolayca takip etmek için sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*