Düzey Tüketim Malları İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Düzey Tüketim Malları İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Düzey Tüketim Malları’nda çalışmak isteyenlere müjde! Düzey Tüketim Malları iş ilanları, iş başvurusu, Düzey Tüketim Malları personel alımı haberleri yazımızda.

Düzey Tüketim Malları, 1975 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Hızlı tüketim malları üzerine faaliyet gösteren firma, Koç Holding bünyesine dahildir.

Gıda hizmetlerini yanı sıra gıda dışı tüketim mallarının da satış ve dağıtımını üstlenen Düzey Tüketim Malları, Türkiye’nin 6 farklı bölgesi üzerine çalışmakta, diğer 50 bölgesi için ise bünyesindeki distribütörler ile hizmet sağlamaktadır.  

Düzey Tüketim Malları Güncel İş İlanları

Düzey Tüketim Malları, pek çok farklı kategoride çalışmak üzere personele ihtiyaç duymaktadır. Zira dağıtım ve satış sektöründe hizmet veren firmalar, yalnızca ulaştırma üzerine değil, finans konusunda da ciddi bir efor sarf etmektedir.

Düzey Tüketim Malları, personel açığı olduğu durumlarda iş ilanı paylaşarak vatandaşları bilgilendirmekte ve istihdamını genişletmeye yönelik davranışlar sergilemektedir.  

Düzey Tüketim Malları iş ilanlarına Düzey resmi web adresi ya da kariyer.net kariyer portalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu iş ilanları sürekli olarak güncellenmekte olduğu için bazı pozisyonların kapanması ve yerine yenilerinin açılması ya da bir süreliğine iş ilanının olmaması olasılıklar arasındadır. Zira çoğu firma, her zaman personele ihtiyaç duymamaktadır. 

Düzey Tüketim Malları İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düzey Tüketim Malları iş başvurusu, internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. İş başvurusu yapmak için kariyer.net ya da Düzey Tüketim Malları resmi web adresinin insan kaynakları birimini tercih edebilirsiniz.

Bu yöntemlerde size bilgilendirme yapılarak başvurunuzun kısa bir süre içerisinde tamamlanması sağlanacaktır.

Düzey Tüketim Malları staj başvurusunda bulunmak için ise resmi web adresine giriş yapmanız gerekecektir.

Hem lise hem de üniversite stajları için başvuruda bulunmak mümkündür. Staj alımları, belirli tarihlere mahsus olarak gerçekleştirilmektedir. 

Düzey Tüketim Malları İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Düzey Tüketim Malları firmasının personel alımı yaptığı bazı pozisyonlar şu şekildedir: 

  • Depo Yöneticisi
  • Distribütör Sorumlusu
  • Senior Data Scientist
  • Bölge Satış Yöneticisi

Düzey Tüketim Malları personel alımları, tek bir şehir genelinde yapılmamaktadır. Personel ihtiyacı olan şehirleri öğrenmek için kariyer.net ilan sitesini kontrol edebilmeniz mümkündür.

Ayrıca yeni açılabilecek iş pozisyonları için de bu siteyi takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*