Efor İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Efor İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Efor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Efor bünyesine dahil olup Efor’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Efor personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Efor’da bulunan açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1977 yılında İstanbul Beyoğlu’nda tekstil sektörüne adım atan Efor, zaman geçtikçe erkek hazır giyim modasına yön veren sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. İstikrarlı pazarlama vizyonu ile ilk mağazasını Aksaray’da 1980 yılında açmıştır.

O tarihten itibaren büyüyen hedefler ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda mağaza sayısını hızla arttırarak günümüzde Ülkemizin AVM bölgesi Marmara ağırlıklı olmak üzere 31 mağazası ile hizmet vermektedir.

Dünyadaki moda trendlerini Türk çizgileri ile harmanlayan Efor, modern ve kendine özgü moda tarzını 2003 yılında Amerika’nın en büyük şehirlerinden New York’ta açtığı showroom ile Amerikan pazarına sokmuştur. Amerika’da gördüğü yoğun ilgi üzerine 2008 yılında yine New York’ta açtığı konsept mağazası ile Efor, marka olarak büyüklüğünü tüm sektöre göstermiştir.

Efor İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Efor İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Efor personel alımlarını secretcv.com adresinde düzenli olarak yayımladığı iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir. Secretcv.com adresine giriş sağladıktan sonra arama kısmına Efor yazarak markanın sayfasına ulaşabilirsiniz. Efor, sayfasını düzenli olarak kontrol ederek firmanın ihtiyaçları doğrultusunda yayımladığı iş ilanlarını güncel olarak kontrol edilebilirsiniz.

Secretcv.com adresinde iş başvurusu yapmak için bir hesap oluşturmanız gerekmekte. Hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bilgilerinizi içeren bir CV ile Efor bünyesinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden secretcv.com a gitmeye gerek kalmadan güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Efor İş İlanları

Özellikle yurtdışında hızlı bir büyüme gösteren Efor, kariyer hedefleri ülkemizin dışarısında olan personel adayları için güzel fırsatlar sunuyor. Avrupa ve Amerika standartlarını yakalayan İnsan kaynakları vizyonu ile çalışanlarını sürekli olarak geliştirmeye önem veren Efor, global bir marka olma yolunda en değerli varlığının çalışanları olduğu bilinci ile yoluna devam ediyor.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Danışmanı Maltepe Carrefour İstanbul Anadolu
2 Depo Elemanı İstanbul Avrupa
3 Mağazalar Muhasebesi Uzman Yardımcısı İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*