Ender Mağazaları İş İlanları ve İş Başvurusu 2023 

Ender Mağazaları İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ender Mağazaları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Ender Mağazaları bünyesine dahil olup Ender Mağazalarına iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Ender Mağazaları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Ender Mağazaları’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sektördeki başarı hikayesine Adana Çakmak caddesinde 1976 yılında başlayan Ender Mağazaları, ilk mağazasını da burada açmıştır. Konsept olarak katlı ve büyük mağazacılık anlayışını benimseyen Ender Mağazaları’nın bu sistemde toplam 24 mağazası bulunmaktadır.

İstanbul, İzmir ve Adana gibi ülkemizin büyük illerinde yer alan Ender Mağazaları’nda yüzlerce sayılı marka ve binlerce çeşit ürün tüketiciler ile buluşur.  1500’ü aşan personeli ile faaliyet gösteren Ender Mağazaları yolculuğuna hızla devam etmektedir.

Ender Mağazaları İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ender Mağazaları İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her yıl yüksek büyüme hedefleri doğrultusunda onlarca personel alımı gerçekleştiren Ender Mağazaları, bu amaç doğrultusunda personel alımlarını kariyer.net ve resmî web sitesi endermağazalar.com adresinde bulunan Kariyer Fırsatları sekmesinden yapmaktadır.

Kariyer.net adresinden Ender Mağazaları’na iş başvurusunda bulunmak için ilk adım olarak siteye üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Giriş işleminiz tamamlandıktan sonra güncel bilgilerinizi içeren bir CV’yi profilinize yükledikten sonra güncel iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ender Mağazaları’nın resmî web adresi üzerinden de insan kaynakları aracılığı ile iş başvurusu yapmak mümkün. http://www.endermagazalari.com/humanresources adresindeki formu doldurarak firma bünyesine CV gönderebilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybı yaşamamak için aşağıdaki linklerden mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Ender Mağazaları İş İlanları

Rakipleri arasında kurumsal kimliği ile önce çıkan Ender Mağazaları, insan kaynaklarına verdiği önem ile çalışanlarına değer veriyor. Resmî web adresi dahil olmak üzere ülkemizin en büyük kariyer portalı olan kariyer.net adresi üzerinden de güncel olarak iş ilanı yayımlayan Ender Mağazaları, çalışana olan ihtiyacını göstermektedir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Başvur!
Başvur!
Başvur!
Başvur!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*