Enka Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Enka Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Enka holding bünyesine dahil olup Enka Holding’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Enka holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Enka Holding’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1957 yılında bir aile şirketi olarak kurulan ENKA inşaat ve Sanayi, Dünya’ çapında müşterilerine hizmet veren bir mühendislik ve inşaat firmasıdır. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Enka Holding, bünyesinde bulunan iştirakleri ile birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Enka Holding, Ülkemizin en büyük inşaat şirketi olmasının yanı sıra uluslararası alanda En iyi müteahhitler arasında da yer almaktadır. Şu anda üçüncü kuşak aile üyeleri tardından yönetimi yapılan Enka Holding, ülkemizin en değerli şirketleri arasında Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ülkemizde 131 projeye imza atan Enka Holding aynı zamanda yurtdışında toplam bedeli 44.5 Milyar doları bulan 419 projeye imza atmıştır.

Enka Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Enka Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki en büyük inşaat şirketi olan Enka Holding ve iştirakleri, sürekli olarak aldığı projeler vesilesi ile güncel olarak personel alımı gerçekleştirmektedir. Genel Merkezinde ve çeşitli projelerinde görevlendirmek amacı ile personel alımlarını resmî web adresi ve kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir.

Enka Holding’in kariyer.net adresinde yayımladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey bir adet üyelik oluşturup, güncel bir özgeçmiş hazırlamanız, Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra hazırladığınız güncel özgeçmiş ile yayımlanan tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

www.enka.com/tr/kariyer adresine giderek Enka Holding’in resmî web sitesi üzerinden sunduğu kariyer fırsatlarını da takip edebilirsiniz. Girdiğiniz sayfada karşınıza çıkan iki seçenekten size uygun olanı seçtikten sonra alanınızla ilgili yayında olan tüm iş ilanlarını görebilir, site üzerinden verilen bilgiler aracılığı ile kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybetmek istemezseniz aşağıda sizler için hazırladığımız tablo ve ilanları kullanarak güncel olarak yayında olan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Enka Holding İş İlanları

Gençler ve profesyoneller için çok sayıda iş imkânı sağlayan Enka holding, sürekli olarak arttırdığı proje sayısı ile gerek ülkemiz gerek yurt dışında çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda güncel olarak mevcut iş ilanlarını yenileyen Enka holding bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için bu ilanları kolayca takip edebileceğiniz sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Steel Structural Works Engineer Rusya Başvur!
Health Safety Environment Engineer Sırbistan Başvur!
Quality Control Engineer-Mechanical Rusya Başvur!
Mechanical Engineer Sırbistan Başvur!
Welding Engineer Rusya Başvur!
Project Engineer Irak Başvur!
Estimator İstanbul(Avr.) Başvur!
Quality Control Technician – Mechanical Rusya Başvur!
Contracts Administrator Sırbistan Başvur!
Civil Design Engineer İstanbul(Avr.) Başvur!
Import Export Specialist İstanbul(Avr.) Başvur!
General Application İstanbul(Avr.) Başvur!
Quality Assurance Engineer – Mechanical Irak Başvur!
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Başvur!
Cnc Cam Personeli Tekirdağ Başvur!
Software Developer İstanbul(Avr.) Başvur!
Kumas Depo Sefi İstanbul(Avr.) Başvur!
Modelist İstanbul(Avr.) Başvur!
Kalite Güvence Müdürü Konya Başvur!
Enka Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.