Eren Holding İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Eren Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Eren Holding iş ilanları, iş başvurusu, Eren Holding personel alımı haberleri yazımızda.

Eren Holding, 1997 yılında kurulmuştur. Liman, Enerji, Kâğıt, Çimento, Ambalaj, perakende, turizm ve tekstil sektörlerinde bulunmaktadır. Yıllık cirosu yaklaşık şekilde 2 Milyon Dolar olan holding kapsamında çok sayıda çalışan vardır.

Eren Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eren Holding Güncel İş İlanları

Eren Holding, internet sitesinde kariyer linki bulundurmaktadır. Üzerine geldiğinizde açık pozisyonlara gelerek, iş ilanlarını nerede bulabileceğini öğrenebilirsiniz.  İşe alım politikası, şirketler grubunun politikası üzerine ayrıntıları okumanızı sağlar.

Bu nedenle kariyer.net ve secretcv üzerinde güncel takip yapmanız tavsiye edilmektedir. İş saatleri ve koşulları uygun olan Eren Holding, çalışanlarının sosyal haklarına önem vermektedir. Yemek ve yol tarzı sosyal haklar, tatmin edicidir.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Mekanik Bakım Elemanı Kocaeli Başvur!
İç Denetçi İstanbul(Asya) Başvur!
Genel Başvuru-Saha Operatörü Zonguldak Başvur!
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Başvur!
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu İstanbul(Avr.) Başvur!
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Başvur!
Genel Başvuru-Ölçü Kontrol/Otomasyon Mühendisi Zonguldak Başvur!
Genel Başvuru-Elektrik Bakım Mühendisi Zonguldak Başvur!
Elektrik Bakım Formeni Eskişehir Başvur!

Eren Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eren Holding, güncel olarak kariyer.net üzerinde iş ilanları bulundurmaktadır. Başvurular için hesap oluşturarak, CV doldurmanız gerekmektedir.

İnternetten CV doldurmanın önemli noktalarını öğrendikten sonra özgeçmiş hazırlamak, daha olumlu olacaktır. Kariyer.net size basitçe CV hazırlamanızı sağlar. Tek yapmanız gereken, başvuru için ilgili yerleri doldurmaktır. Ardından başvuru butonları, hemen iletim yapmaktadır.

Özgeçmiş ardından holdinge iletilmektedir. İlgili departman, pozisyon kapsamında özgeçmişi değerlendirecektir. Uyumluysanız, size dönüş yapılacaktır. İlanlar her zaman verilebileceği ve bir son başvuru tarihi olduğu için adayların her gün kontrol etmesi tavsiye edilmektedir. 

Eren Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Eren İnşaat, kariyer.net üzerinde görülebilen çok sayıda pozisyona sahiptir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Teknik Destek Elemanı
 2. Mekanik Bakım Elemanı
 3. Satış Temsilcisi
 4. Vardiya Mühendisi
 5. Üretim Elemanı (Engelli)
 6. Elektrik Bakım Elemanı
 7. Forklift Operatörü
 8. Üretim Vardiya Mühendisi
 9. Modelist
 10. Makine Mühendisi
 11. Lojistik Süreç Uzmanı
 12. Elektrik Bakım Şefi

İş ilanlarında kapanma tarihi olduğu için, başvurmak isteyen adayların dikkat etmesi gereklidir. Eren Holding bünyesinde açılan çok sayıda ilan vardır. Adayların, bunları tek tek incelemesi tavsiye edilir. Hepsi iş tanımı ve nitelikler bakımından farklılık göstermektedir.

Eğer bilgi ve yeteneklerinizle uyumsuz bir başvuru yaparsanız, olumsuz yanıt almanız büyük olasılıktır. Bu nedenle başvurulara özen göstermeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.