Erpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Erpiliç’te çalışmak isteyenlere müjde! Erpiliç iş ilanları, iş başvurusu, Erpiliç personel alımı haberleri yazımızda.

1969 yılında 200 civciv ile iş hayatına başlamış olan Erpiliç, günümüzde piliç üretiminde başarılı olan sayılı şirketlerden birisidir. Er Civciv Şirketi, 1991 ve 1994 yıllarında kurulmuş daha sonra 1995 yılında Eryem adıyla yem fabrikası olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Günümüzde oldukça geniş bir çalışma alanına sahip olan Erpiliç, büyümeye ve gelişmeye devam eden şirketler arasında yer almaktadır. 

Erpiliç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Erpiliç Güncel İş İlanları

Erpiliç bünyesinde çalışmak isteyen insanlar, bu şirket hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek amacıyla pek çok sitede araştırma yapmaktadır. Şirketin nasıl çalıştığı, nerelerde bayisi olduğu gibi konuların araştırılmasının yanı sıra personel alımı da sıkça incelenen başlıklar arasında yer almaktadır.

Erpiliç, daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir şirket olmakla birlikte bünyesinde çalışacak kişileri de özenle seçmektedir. Bu şirkette çalışmak isteyen bireylerin takım çalışmasına ve dinamik çalışma koşullarına uygun olması gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan kişiler Erpiliç şirketinin duyurmuş olduğu iş ilanlarına başvuru yapabilmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İşletme Sorumlusu Bolu
2 Veteriner Hekim Bolu

Erpiliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erpiliç çatısı altında hizmet vermek isteyen kişiler nasıl başvuru yapacakları konusunu da oldukça merak etmektedir. Erpiliç web sitesi üzerinden ilgili başvuru formuna ulaşılmalı ve bu formda yer alan bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. 

Erpiliç, gelen başvuruları detaylı bir şekilde inceledikten sonra kişilere mail ve SMS yolu ile başvuru sonucunun olumlu veya olumsuz olduğunu bildirmektedir.

Erpiliç İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Erpiliç ile çalışmak isteyen ve bu sektörde hizmet vermeyi amaçlayan birçok bireyin başvuru yapabileceği iş imkanları aşağıda sırası ile listelenmiştir. Bu iş alanlarından kişilere uygun olanı seçilerek gerekli başvurular yapılabilmektedir.

  • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  • Güvenlik Görevlisi
  • Ziraat Mühendisi
  • Gıda Teknikeri
  • Gıda Mühendisi
  • Genel Başvuru
  • Veteriner Hekim

Yukarıda yer alan çalışma alanları akademik bilgi gerektiren alanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle kişiler tercih edecekleri iş imkanına göre geniş bilgiye ve tecrübeye sahip olmalıdır. Bu konu hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise Erpiliç resmi web sitesini ve iş ilanı paylaşımı yapan kariyer.net gibi sitelerini inceleyebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.