Erzincan Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2022 

Erzincan Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı haberleri yazımızda.

Asıl adı ile Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Erzincan ilinde hizmet vermekte olan bir üniversite hastanesidir.

20’den fazla tıbbı branşın bulunduğu kurum aynı zamanda çevreden gelebilecek helikopter ambulanslar için bir iniş pistine de sahiptir. İlin merkez bölgesinin, çevre illerin ve askerlerin tüm ihtiyaçları göz edilerek son teknoloji ile modernize edilen kurum 100’den fazla uzman hekimi ile her türlü sağlık ihtiyacına anından cevap verebilecek kapasitedir.

Aynı zamanda hastane bünyesinde bir tanesi acil servis ve göz hastalıkları olmak üzere 2 adet ek bina bulunmaktadır.

Erzincan Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Erzincan Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum görece yüksek bir nüfusa hizmet sağlaması sebebiyle belirli zamanlarda personel alımına ihtiyaç duyabilmektedir. Bu sebeple sözleşmeli veya kadrolu işçi alımı yapılabilen hastanede tüm alımlar T.C Anayasası’nın ilgili maddelerine göre gerçekleştirilmektedir.

Bir üniversite hastanesi olması sebebiyle rektörlük tarafından işçi alım ilanları yayınlanabilmektedir. Bu alımlar ihtiyaca göre sözleşmeli veya kadrolu olabilecek olup, sözleşmeli personelin daha sonradan kurum bünyesindeki kadrolara yerleştirilebilmesi mümkündür. Kurumun iş ilanlarına ilan.gov.tr, İŞKUR ve resmi gazete kanallarından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Araştırma Hastanesi İş İlanları

Tüm işçi ve personel alımlarında adaylardan ilgili mevzuata göre bazı yeterlilikler istenmekte olup tüm bu bilgilere yayınlanan ilanlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda kurumun resmi internet sitesinde bulunan Duyurular kısmını sürekli olarak takip etmek de tüm bilgilerden zamanında haberdar olma şansınızı arttıracaktır. Kurumun internet sitesine buraya tıklayarak rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Erzincan İş İlanları

Erzincan Valiliği iş ilanları haricinde çeşitli alanlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.