Erzincan Belediyesi Personel ve Memur Alımı 2021

Hiç şüphesiz, yazılı tarihte her zaman yer edinmiş ve en eski yerleşim yerlerinden biri olan Erzincan, 2010’lu yıllardan bu yana belediye kapsamında daha yaşanılabilir bir kent için çalışmalarına devam ediyor. Sosyal belediyecilik projeleri, altyapı iyileştirmeleri ve dahası ile her alanda gelişmelere imza atan Erzincan Belediyesi personel ve memur alımları da yapıyor. Bu yazımızda, belediye bünyesinde çalışmak isteyenlere yardımcı olacağız.

Erzincan Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır, açık pozisyonlar nelerdir, hangi kadrolarda personel ihtiyacı var? Gibi pek çok soruya dair ayrıntılı cevapları, yazımız içerisinden edinebilir ve belediye personeli, memuru olabilmek adına ilk adımı atabilirsiniz.

Erzincan Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Hangi Kadrolarda İhtiyaç Mevcut?

Erzincan Belediyesi iş başvurularının nasıl yapıldığını açıklamadan önce, 2021 boyunca işçi alımı gerçekleştiren birkaç kadroya göz atalım.

  • Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü kadrosunda, 2021’in başından itibaren işçi alım duyuruları yapılıyor.
  • Engelsiz Yaşam Projesi kapsamında çalıştırılmak üzere, Erzincan Belediyesi memur alımları devam ediyor.
  • Fen İşleri Müdürlüğü kadrosunda çalışacak geçici, sözleşmeli memur ve personellere ihtiyaç duyuluyor.
  • Kültür ve Turizm Müdürlüğü kadrosunda, Erzincan’ın sanat ve kültür etkinliklerinde çalıştırılmak üzere personel; büroda çalıştırılmak üzere memur istihdamı yapılıyor.

Açık Pozisyonlar ve Alımlar

Erzincan Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında, sınavlı ve sınavsız olarak girebileceğiniz pek çok açık pozisyon da mevcut. Alım yapılması beklenen ve ihtiyacın devam ettiği açık pozisyonların birkaçını sizin için sıraladık.

  • Temizlik Personelleri: Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışacak temizlik personelleri açık pozisyonuna sınavsız bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.
  • Bakıcı: Engelsiz Yaşam Projesi için çalıştırılmak üzere, bakıcı alımları da 2021 boyunca sürdürülüyor.
  • Şoför: Ulaşım hizmetlerinin geliştirilmesi adına çalışan Erzincan Belediyesi’nde, şoför alımları da devam ediyor.
  • Gişe Yetkilileri: Bürolarda, kültür merkezlerinde ve müzelerde gişe yetkilisi açık pozisyonu da, başvurabileceğiniz yerlerden bir tanesi.
  • Büro Çalışanı: İdari kadrolarda çalıştırılmak üzere, sınav şartlı olarak kamu personeli ve memur istihdamı da belediye tarafından gerçekleştiriliyor.

Erzincan Belediyesi’ne Personel ve Memur Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediyeye iş başvurusu yapmak, günümüzde oldukça basit ancak bazı sitelerde, yanlış yönlendirmelerle epey uğraşmış olabilirsiniz. Erzincan Belediyesi personel ve memur alımları ilanlarını görüntülemek ve bunlara başvurmak için yapmanız gereken tek şey, İŞKUR sistemine kaydolmak. Türkiye’de belediyelerin tamamı, İŞKUR üzerinden iş ilanlarını açıyor ve başvuruları buradan yapıyorsunuz.

Kurumun resmi internet sitesi iskur.gov.tr üzerinden ya da şehrinizdeki en yakın şubeden, sisteme kaydolabilirsiniz.

Başvuru Tarih Aralıkları Hakkında

Erzincan Belediyesi’nde iş ilanları, yılın belirli bir tarihinde değil, sadece ihtiyaç dahilinde açılıyor. Bu sebepten, İŞKUR sistemine kaydolduktan sonra, ayda en az birkaç defa Erzincan Belediyesi iş ilanlarını kontrol etmenizi, yeni bir ilan yayınlandığında, aktif olduğu süre içerisinde başvuru yapmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir