Esenlik Market İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Esenlik Market‘te çalışmak isteyenlere müjde! Esenlik Market iş ilanları, iş başvurusu, Esenlik Market personel alımı haberleri yazımızda.

Esenlik Market, süpermarket işletmeciliği üzerine Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak 1990 yılında kurulmuş bir firmadır. 700’e yakın çalışanı ile birlikte yıllık yaklaşık elde ettiği 300 milyonu aşan cirosu sayesinde sektöründe lider markalar arasında yer almaktadır.

Esenlik Market İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Esenlik Market İş İlanları

Her geçen gün artan tüketim ihtiyacının karşılanabilmesi için bünyesine sık sık yeni elemanlar katan Esenlik Market, Malatya ili ve il çevresinde sağladığı geniş istihdam olanaklarıyla pek çok kişinin sıkı takip ettiği firmalar arasında yer almaktadır. Her pozisyon için istihdam ettiği kişilere sağladığı olanakları ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde de güvenilir bir firma olarak sektöründe ön plana çıkmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Esenlik Market bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin firmanın zaman zaman yayınladığı iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Firma, bünyesine yapılan başvuruları yüz yüze gerçekleştirilmekte olup kişilerin öz geçmişleri ile birlikte başvurularını kabul etmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Manav: Meyve ve sebze reyonundaki ürünlerin kontrollerini sağlayıp, bu ürünlerin satışlarından sorumlu olan kişilerdir. 
  • Kasap: Firmanın satışa sunduğu küçükbaş veya büyükbaş hayvanlarının depolanması ve bu etlerin sağlıklı bir şekilde satılmasından sorumlu olan kişilerdir.
  • Reyon Görevlisi: Firma tarafından belirlenen reyonlarda görevlendirilen ve bu reyonda yer alan malzemelerin bakımları ve satışları ile sorumlu olan kişilerdir.
  • Mağaza Personeli: Müşterilerin sordukları ürünler hakkında müşterilere bilgi vererek satış yapmakla görevli olan kişilerdir.
  • Muhasebe Personeli: Firmanın muhasebe bölümünde görev alan ve firmanın mali işlerinden sorumlu olan kişilerdir.
  • Depo Personeli: Üretim bandından çıkmış ürünlerin, depolanması ve sevkiyatıyla ilgilenirken, ürünlerin düzenli kontrolü, planlı sevkiyatı ve teslimatlarını gerçekleştirmekle yükümlü olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İş alımı gerçekleştirilecek pozisyona göre değişmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Malatya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.